Szoros meccset játszott, de pontot nem szerzett a győri csapat.
Herold Trans-Ménfőcsanak-Érdi VSC 0-1 (0-1)
Ménfőcsanak, 220 néző. V.: Derdák M.

Ménfőcsanak: Ficsór – Németh L., Kelemen, Gyagya, Füredi, Visy (Németh B., 82.), Czanik, Serfőző, Kószás (Vörösbaranyi, 46.), Nagy B., Böcskei. Edző: Weitner Ádám.

Érd: Kertész – Koós, Ország, Kelemen P. (Végh, 87.), Németh G., Csiszár, Májer, Pál, Kollega (Pintér, 91.), Gera, Bozsoki (Kónya, 46.). Edző: Limperger Zsolt.

Gsz.: Pál Sz.
Meglehetősen nagy elánnal kezdett mind a két csapat, több helyzetet alakított ki mindkettő. A 14. percig kellett várni az első gólig, szögletből Pál Sz. fejelhetett tisztán a kapuba, ezzel megszerezte a vezetést. 0–1. Több csanaki ziccer is kimaradt az első játékrész második felében.
A második félidőben nagy nyomás alá helyezték a vendégeket a hazaiak, de a szerencse nem állt mellettük, sorozatban jöttek a kapufák és az utolsó pillanatos mentések. Az Érd így elvitte a három pontot.

Weitner Ádám: – Újra pontrúgásból kerültünk hátrányba a mérkőzés elején. Utána nagy nyomás alá helyeztük az érdieket, de gólt sajnos nem sikerült szereznünk.

Limperger Zsolt: – Harcos mérkőzést játszottunk. Fontos volt, hogy az első gólt mi tudtuk rúgni, ami el is döntötte a mérkőzést.

Bahreini Nagydíj - Drámai csatában vesztett a Ferrari fiatal sztárja - fotók

A címvédő Lewis Hamilton nyerte a vasárnapi Forma-1-es Bahreini Nagydíjat Szahírban. Tovább olvasom