Kisalföld logö

2019. 07. 22. hétfő - Magdolna 19°C | 31°C Még több cikk.

NB II foci - ETO-Gyirmót az NB II második fordulójában

A Magyar Labdarúgó Szövetségben elkészítették a labdarúgó NB II 2019/20. évi sorsolását.
Augusztus 7-én a labdarúgó NB II második fordulójában rendezik meg a győri derbit: a WKW ETO ekkor fogadja a Gyirmótot a 2019/20-as bajnokság őszi idényében. A visszavágót december 15-én tartják az Alcufer Stadionban.

A nyitányon egyébként az ETO Ajkára látogat, míg a Gyirmót az élvonalból frissen kiesett Haladás ellen játszik. Az idény augusztus 4-én rajtol és az előrehozott két tavaszi fordulóval együtt december közepén zárul.
Augusztus 7-én ETO-Gyirmót meccs

1. forduló, augusztus 4.: Ajka–ETO, Békéscsaba–Tiszakécske, Budaörs–Nyíregyháza, Csákvár–MTK, Dorog–Vasas, Gyirmót–Haladás, Siófok–Balmazújváros, Soroksár–Kazincbarcika, Szeged–Budafok, Szolnok–Vác.

2. forduló, augusztus 7.: Haladás–Siófok, Balmazújváros–Szeged, Budafok–Szolnok, Vác–Csákvár, MTK–Budaörs, Nyíregyháza–Dorog, Vasas–Soroksár, Kazincbarcika–Békéscsaba, Tiszakécske–Ajka, ETO–Gyirmót.

3. forduló, augusztus 11.: Ajka–Kazincbarcika, Békéscsaba–Vasas, Soroksár–Nyíregyháza, Dorog–MTK, Budaörs–Vác, Csákvár–Budafok, Szolnok–Balmazújváros, Szeged–Haladás, Siófok–Gyirmót, ETO–Tiszakécske.

4. forduló, augusztus 18.: Siófok–ETO, Gyirmót–Szeged, Haladás–Szolnok, Balmazújváros–Csákvár, Budafok–Budaörs, Vác–Dorog, MTK–Soroksár, Nyíregyháza–Békéscsaba, Vasas–Ajka, Kazincbarcika–Tiszakécske.

5. forduló, augusztus 25.: Ajka–Nyíregyháza, Békéscsaba–MTK, Soroksár–Vác, Dorog–Budafok, Budaörs–Balmazújváros, Csákvár–Haladás, Szolnok–Gyirmót, Szeged–Siófok, Tiszakécske–Vasas, ETO–Kazincbarcika.

6. forduló, augusztus 28.: Szeged–ETO, Siófok–Szolnok, Gyirmót–Csákvár, Haladás–Budaörs, Balmazújváros–Dorog, Budafok–Soroksár, Vác–Békéscsaba, MTK–Ajka, Nyíregyháza–Tiszakécske, Vasas–Kazincbarcika.

7. forduló, szeptember 1.: Ajka–Vác, Békéscsaba–Budafok, Soroksár–Balmazújváros, Dorog–Haladás, Budaörs–Gyirmót, Csákvár–Siófok, Szolnok–Szeged, Kazincbarcika–Nyíregyháza, Tiszakécske–MTK, ETO–Vasas.

8. forduló, szeptember 15.: Szolnok–ETO, Szeged–Csákvár, Siófok–Budaörs, Gyirmót–Dorog, Haladás–Soroksár, Balmazújváros–Békéscsaba, Budafok–Ajka, Vác–Tiszakécske, MTK–Kazincbarcika, Nyíregyháza–Vasas.

9. forduló, szeptember 18.: Ajka–Balmazújváros, Békéscsaba–Haladás, Soroksár–Gyirmót, Dorog–Siófok, Budaörs–Szeged, Csákvár–Szolnok, Vasas–MTK, Kazincbarcika–Vác, Tiszakécske–Budafok, ETO–Nyíregyháza.

10. forduló, szeptember 29.: Csákvár–ETO, Szolnok–Budaörs, Szeged–Dorog, Siófok–Soroksár, Gyirmót–Békéscsaba, Haladás–Ajka, Balmazújváros–Tiszakécske, Budafok–Kazincbarcika, Vác–Vasas, MTK–Nyíregyháza.

11. forduló, október 2.: Ajka–Gyirmót, Békéscsaba–Siófok, Soroksár–Szeged, Dorog–Szolnok, Budaörs–Csákvár, Nyíregyháza–Vác, Vasas–Budafok, Kazincbarcika–Balmazújváros, Tiszakécske–Haladás, ETO–MTK.

12. forduló, október 6.: Budaörs–ETO, Csákvár–Dorog, Szolnok–Soroksár, Szeged–Békéscsaba, Siófok–Ajka, Gyirmót–Tiszakécske, Haladás–Kazincbarcika, Balmazújváros–Vasas, Budafok–Nyíregyháza, Vác–MTK.

13. forduló, október 20.: Ajka–Szeged, Békéscsaba–Szolnok, Soroksár–Csákvár, Dorog–Budaörs, MTK–Budafok, Nyíregyháza–Balmazújváros, Vasas–Haladás, Kazincbarcika–Gyirmót, Tiszakécske–Siófok, ETO–Vác.

14. forduló, október 27.: Dorog–ETO, Budaörs–Soroksár, Csákvár–Békéscsaba, Szolnok–Ajka, Szeged–Tiszakécske, Siófok–Kazincbarcika, Gyirmót–Vasas, Haladás–Nyíregyháza, Balmazújváros–MTK, Budafok–Vác.

15. forduló, november 3.: Ajka–Csákvár, Békéscsaba–Budaörs, Soroksár–Dorog, Vác–Balmazújváros, MTK–Haladás, Nyíregyháza–Gyirmót, Vasas–Siófok, Kazincbarcika–Szeged, Tiszakécske–Szolnok, ETO–Budafok.

16. forduló, november 6.: Soroksár–ETO, Dorog–Békéscsaba, Budaörs–Ajka, Csákvár–Tiszakécske, Szolnok–Kazincbarcika, Szeged–Vasas, Siófok–Nyíregyháza, Gyirmót–MTK, Haladás–Vác, Balmazújváros–Budafok.

17. forduló, november 10.: Ajka–Dorog, Békéscsaba–Soroksár, Budafok–Haladás, Vác–Gyirmót, MTK–Siófok, Nyíregyháza–Szeged, Vasas–Szolnok, Kazincbarcika–Csákvár, Tiszakécske–Budaörs, ETO–Balmazújváros.

18. forduló, november 24.: Békéscsaba–ETO, Soroksár–Ajka, Dorog–Tiszakécske, Budaörs–Kazincbarcika, Csákvár–Vasas, Szolnok–Nyíregyháza, Szeged–MTK, Siófok–Vác, Gyirmót–Budafok, Haladás–Balmazújváros.

19. forduló, december 1.: Ajka–Békéscsaba, Balmazújváros–Gyirmót, Budafok–Siófok, Vác–Szeged, MTK–Szolnok, Nyíregyháza–Csákvár, Vasas–Budaörs, Kazincbarcika–Dorog, Tiszakécske–Soroksár, ETO–Haladás.

20. forduló, december 8.: ETO–Ajka, Tiszakécske–Békéscsaba, Kazincbarcika–Soroksár, Vasas–Dorog, Nyíregyháza–Budaörs, MTK–Csákvár, Vác–Szolnok, Budafok–Szeged, Balmazújváros–Siófok, Haladás–Gyirmót.

21. forduló, december 15.: Siófok–Haladás, Szeged–Balmazújváros, Szolnok–Budafok, Csákvár–Vác, Budaörs–MTK, Dorog–Nyíregyháza, Soroksár–Vasas, Békéscsaba–Kazincbarcika, Ajka–Tiszakécske, Gyirmót–ETO.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Női kézilabda - Megkezdte a munkát a Mosonmagyaróvár

Női kézilabda - Megkezdte a munkát a Mosonmagyaróvár
Az NB I-es csapatok közül elsőként kezdte meg a felkészülést tegnap az EU-Fire Mosonmagyaróvári KC… Tovább olvasom