Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

13 találat Csamangó Attila névre

2007.08.13.

Kilenc magyar aranyérem

A magyar versenyzők 9 arany-, 3 ezüst- és 6 bronzérmet szereztek a Duisburgban rendezett, olimpiai kvalifikációs vb-n.

2007.08.11.

Csupán egy hajó esett ki

Továbbra is remekel a magyar válogatott a duisburgi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon, hiszen mindössze egy egység nem jutott a döntőbe.

2007.08.07.

Vb: Duisburgban is Pekingre figyelnek

A magyar válogatott ma utazik el a csütörtöktől vasárnapig Duisburgban esedékes 36. síkvízi világbajnokságra, amelyen a győzelmek és dobogós helyezések megszerzése mellett ezúttal a minél eredményesebb olimpiai kvalifikáció is a céljai között szerepel.

2007.07.02.

Három győri érem a spanyolországi EB-n

A magyar válogatott hat arany- (ebből hármat olimpiai számban), hét ezüst- és hét bronzérmet szerzett a pontevedrai Európa-bajnokságon. A Graboplast VSE versenyzői egy első és két harmadik hellyel járultak hozzá a terméshez.

2006.08.21.

Minden idők legjobb magyar vb-szereplése

A hazai versenyzők fantasztikusan teljesítve összesen 12 arany-, 2 ezüst- és 4 bronzéremmel zárták a Szegeden megrendezett 35. sík vízi világbajnokságot. A Győri Vízisport SE versenyzői közül Kammerer Zoltán egy első és egy harmadik, Kadler Viktor egy második, Benkő Zoltán pedig egy hatodik és egy tizedik helyet ért el.

2006.08.17.

Minden magyar egység továbbjutott

Valamennyi magyar egység továbbjutott – ki közvetlenül a döntőbe, ki a középfutamba – a szegedi világbajnokság tegnapi előfutamaiból.

2006.06.26.

Kammerer Zoltán duplázott

Hétvégén Szegeden rendezték meg a Mol-kupa országos bajnokságot, amely egyben a második válogató volt a július 6-án kezdődő racicei Európa-bajnokságra, valamint az augusztus 17-én rajtoló szegedi világbajnokságra. A Győri Vízisport SE versenyzői ezúttal is remekeltek.

2006.06.26.

A Győri Vízisport SE versenyzői ezúttal is remekeltek a szegedi kajak-kenu OB-n, melyen szombaton az ezerméteres döntőket rendezték meg. A győriek fiatal kajakosa, Benkő Zoltán nyugodtan készülődhetett, hiszen legnagyobb riválisa, Vereckei Ákos a szolnoki versennyel ellentétben ezúttal nem állt rajthoz 1000 méteren. Benkő így könnyedén nyerte meg a számot.

2006.05.29.

Győri érmek a Világkupáról

A Győri Vízisport SE versenyzője, Kammerer Zoltán két ezüst-, Benkő Zoltán pedig egy bronzéremmel térhetett haza a duisburgi Világkupáról.