2019. 03. 23. szombat - Emőke 2°C | 17°C Még több cikk.

Utolsó forduló a megyei fociban a téli szünet előtt - mutatjuk az összes eredményt - fotó+nyilatkozatok

A Kapuvár a Beled, a Csorna a Győrszentiván ellen nyert, a Lipóttal az SC Sopron sem bírt.
Duna Takarék Megyei I. osztály

Kapuvár–Beled 3-1
Csorna–Győrszentiván 4-1
SC Sopron–Lipót 2-4

Megyei foci - Az elhunyt játékosát gyászoló Csorna győzött a Győrszentiván ellen - fotók: B. A.
A tragikusan elhunyt fiatal labdarúgóra, Sipőcz Tamásra emlékeztek Csornán a szombati mérkőzésen.

Sopron, 1100 néző. V.: Tóth R.

SC Sopron: Tóth O. – Kádár, Kelemen, Tóth A., Gáncs, Holzmann, Gere, Tóth P., Honyák, Kocsis Á., Galambos. Edző: Ágoston Zsolt.

Lipót: Takács N. – Kapa Márkó, Bieder, Molnár M., Csete, Vörös Torma, Varga T., Tóth L., Zimonyi, Rigó. Edző: Varga Péter.

Gsz.: Kocsis Á. (2), ill. Varga T., Zimonyi, Rigó, Vörös Torma.
A mérkőzés úgy kezdődött, ahogy azt várni lehetett. Mindkét csapat támadólag lépett fel. A lipóti gárda igazolta jó hírét, tudatosan, rutinosan futballozott, a fiatal hazai csapat pedig rendkívül lelkesen, motiváltan. A soproni védők hibáját már a 9. percben kihasználta Varga Tamás, közeli fejese után a labda a hazaiak kapujában landolt. 0–1. A gól nem vette kedvét Galamboséknak, a 13. percben a csatár kitűnő labdát varázsolt Kocsis Á. elé, aki nem hibázott. 1–1. Az iram és a vendégfölény a 21. percben ismét góllá érett. Zimonyi kihasználva a hazai védelem ismételt megingását egyéni akciója után kilőtte a bal alsó sarkot. 1–2. A félidő befejezése előtt Rigó büntetőből növelte a vendégek előnyét. 1–3. Az 56. percben Galambos kapott Honyáktól jó labdát, majd 9 méterről a kapufát találta telibe. A 73. percben Kocsis Á. kapu előtti kavarodás után 8 méterről lőtt a vendégek kapujába. 2–3. Nem sokat kellett várni az újabb vendéggólra, Vörös Torma Martin a tizenhatoson belül lefordult védőjéről és a hazai kapu jobb oldalába lőtt, beállítva ezzel a végeredményt.
Összességében a megyei bajnokság legjobb csapata ellen a hazaiak lelkesedése kevésnek bizonyult, de az feltétlen dicsérendő, hogy rangadóhoz méltó, sportszerű játékot hozott a találkozó és a kemény, férfias csatában a soproni fiatalok nem vallottak szégyent.
Jók: Kelemen, Holzmann P., Gere, Kocsis Á., ill. Rigó, Tóth L., Zimonyi, Vörös Torma, Varga T.

Ágoston Zsolt: – Az osztály legjobb csapatával jó mérkőzést játszottunk. Az lenne az igazi, ha minden héten hasonló meccseket játszhatnánk.

Varga Péter: – A játékunk és a gólhelyzeteink alapján megérdemelten győztünk.

Csorna–Győrszentiván 4–1 (2–1)
Csorna, 200 néző. V.: Csirke.

Csorna: Dénes – Baranyai, Nagy Sz., Papp R., Detrik, Csikós, Kerékgyártó (Tarcsay), Szakács, Visy (Stift), Simon A., Szalai (Horváth A.). Edző: Marton Miklós.

Győrszentiván: Szabó K. – Litresics, Bieder A., Stefanits, Hanicz, Barta (Kapuváry), Kertész (Szalai), Bieder T., Lenhardt, Vadász, Szabó P. Edző: Zsédely Attila.

Gsz.: Simon A. (2), Szakács, Visy, ill. Lenhardt.
Nehéz héten van túl a Csorna csapata, de a játékosok kiváló sportemberi nagyságukról tettek tanúbizonyságot és magabiztos győzelmet arattak.
Jók: mindneki, ill. Hanicz.

Marton Miklós: – Gratulálok a játékosaimnak, minden tiszteletem az övék. Részvétünk a családnak!

Zsédely Attila: – Gratulálok a hazai csapatnak.

Kapuvár–Beled 3–1 (1–1)
Kapuvár, 300 néző. V.: Dombi.

Kapuvár: Vass K. (Kovács G.) – Horváth P., Bognár L., Böcskör Gy., Győrvári, Véghelyi, Simon (Tar), Gál, Árki (Böcskör Zs.), Szabó Sz., Horváth K. Edző: Balog Zoltán.

Beled: Leinhardt F. – Kónya (Molnár Cs.), Varga T., Szemes, Könczöl, Vass B., Molnár Z., Torma, Keszthelyi, Köntés, Marton. Edző: Bándoli József.

Gsz.: Horváth K. (2), Véghelyi, ill. Szemes.
Jó iramú mérkőzésen a hazai csapat megérdemelten nyerte a találkozót.
Jók: Horváth K., Árki, Bognár, Gál, ill. Könczöl.

Balog Zoltán: – Gratulálok foghíjas csapatomnak. A kezdeti bizonytalanság után volt tartásunk, az utolsó húsz percben pedig úgy futballoztunk, ahogy ez a csapat képes rá.

Bándoli József: – Egy-egynél ziccereket hagytunk ki, melynek vereség lett az eredménye.

Gönyű–Lébény 3–0 (3–0)
Gönyű, 100 néző, Herm.

Gönyű: Tóth M. – Nagy M., Máté (Tóth R.), Kovács M., Farkas B., Végh, Póczik, Böcz, Püspök (Sovány), Sárközi, Lanzendorfen (Tarcsa). Edző: Horváth Péter.

Lébény: Molnár M. – Élő, Domoszlai, Csepi (Szalka), Tóbiás (Szabó Zs.), Sallai, Skoda, Karcagi (Limp), Károlyi, Horváth M., Oláh. Edző: Tiba Zoltán.

Gsz.: Farkas, Böcz, Sárközi.
A hazaiak végig irányították a mérkőzést, a vendégek kapusuknak és a hazai támadóknak köszönhetik, hogy nem lett nagyobb különbségű a gönyűi siker.
Jók: mindenki, ill. Molnár M., Élő, Karcagi.

Horváth Péter: – Fontos győzelmet arattunk, félévi bizonyítványunk elégségesre sikerült. Értékelünk, változtatunk, vagy így, vagy úgy.

Tiba Zoltán: – Gratulálok a nagyszerűen játszó hazai csapatnak, a második félidőt döntetlenre tudtuk hozni.

Üstökös FC-Bácsa–Jánossomorja 0–0
Bácsa, 50 néző. V.: Bán.

Bácsa: Ács – Katona M., Kiss B., Kurucz, Kulcsár, Bárdosi (Mendel), Veller, Katona V. (Molnár), Bögöly, Sipos, Kalmár. Edző: Korsós György.

Jánossomorja: Liszkai – Kantó, Tóth I. Kristóf, Gaál Z., Fettik, Soós M., Mikhely, Mandics (Gaál D.), Tóth II Kristóf, Horváth M., Kovács K. Edző: Varga Róbert.

Kiállítva: Kulcsár.
A több mint egy félidőt emberhátrányban játszó hazai csapat nagy küzdelemben szerzett értékes pontot a veszélyesebben játszó vendégek ellen.
Jók: Ács, Katona M., Veller, Kalmár, ill. Soós M., Mikhely.

Korsós György: – Igazságos döntetlen született, melynek mi vagyunk a morális győztesei.

Varga Róbert: – Harcos, küzdelmes mérkőzésen a győzelmünk megint a helyzetkihasználásunk miatt maradt el.

Gyirmót II–Loland-Nyúl 0–0
Győr-Gyirmót, 100 néző. V.: Péter G.

Gyirmót II: Pálfi – Tóth E., Horváth Cs., Kovács Á., Horváth II R., Orbán, Csongrádi (Szabó Á.), Szalánszki (Buruzs), Gelencsér, Horváth D. (Nagy B.), Éri. Edző: Tóth Norbert.

Nyúl: Szebényi – Németh M., Mió, Herczeg, Varga P., Varga T. (Györe), Nyakas, Bagó, Orbán G., Gere (Fazekas), Hegyi. Edző: Mondovics Dávid.

A mérkőzés 6. percében a hazaiak büntetőt hibáztak, a folytatásban pedig jobbára a küzdelem dominált.

Tóth Norbert: – Megvolt az esélyünk, hogy megnyerjük a mérkőzést, de nem éltünk vele.

Mondovics Dávid: – Benne volt a mérkőzésben a győzelem is, de elégedettnek kell lennünk az egy ponttal.

Pannonhalma–Fertőszentmiklós 17–0 (10–0)
Pannonhalma, 100 néző. V.: Ábrahám.

Pannonhalma: Baki B. – Mészáros P. (Sándor K.), Imre (Németh Levente), Molnár G., Csányi M. (Forika), Pintér, Németh László, Fördös, Molnár Cs., Erdélyi, Bíró. Edző: Karácsony Tamás.

Fertőszentmiklós: Kolozsvári (Bábel) – Kovács Bálint, Kuszbert M., Magda, Kovács Benjamin, Szabados, Horváth R., Kuszbert E., Péter, Tóth Sz. (Szűcs), Iliszi. Edző: Horváth István.

Gsz.: Bíró (6), Molnár G. (5), Németh Levente (2), Pintér, Imre B., Németh László, Sándor.
A Pannonhalma tetszés szerint érte el góljait a sportszerű vendégekkel szemben.
Jók: mindenki, ill. mindenki.

Pék László: – Szép támadásokat vezetve magabiztos játékkal javítottunk gólarányunkon a sportszerűen játszó ellenféllel szemben.

Horváth István: – Gratulálunk a Pannonhalma csapatának!

Öttevény–SFAC 1900 8–0 (5–0)
Öttevény, 50 néző. V.: Juhász B.

Öttevény: Illemszky – Puter G., Németh M., Lappints (Puter M.), Nagy L., Varga J., Nagy R., Szűcs G. (Wágenhoffer), Horváth B. (Nyitrai), Keszei, Hécz. Edző: Germán Ferenc.

SFAC: Bodorkos – Benczúr, Molnár D., Orsós, Szilágyi Á., Taher, Fenyvesi, Kocsis, Fenyvesi Á., Németh L., Szucskó (Kocsis). Edző: Kocsis Tamás.

Gsz.: Nagy R. (5), Szűcs G. (2), Puter M.
A hazai csapat végigtámadta a mérkőzést a sportszerűen játszó vendégek ellen, és megérdemelten nyert.
Jók: Nagy R., Szűcs G., Varga J., ill. Bodorkos, Benczúr.

Germán Ferenc: – Megérdemelt győzelmet arattunk a lelkes vendégcsapat ellen.

Kocsis Tamás: – Németh Lórántnak még egy évig kell helytállnia, hogy rangidős legyen.

Karate - Debrecenből 3 ezüstöt és 3 bronzot hozott a Castrum

Debrecenben rendezték meg szombaton az MKKSZ Utánpótlás Országos Bajnokságot, ahol 35 klubból 352 fő… Tovább olvasom