Herold Trans-Ménfőcsanak-BKV Előre 2-2 (1-0)

Ménfőcsanak: Ficsór – Németh L., Kelemen, Gyagya (Serfőző, 77.), Füredi, Visy (Nagy B., 68.), Czanik, Kőris, Kószás, Vörösbaranyi, Böcskei. Edző: Weitner Ádám.

BKV Előre: Nacsa – Girán, Imres, Szedlacsek (Petry, 59.), Tóth K., Balogh (Palásthy, 68.), Csanálosi, Csepregi, Sánta, Lékó (Györe, 46.), Miklósvári. Edző: Menczeles Iván.

Gsz.: Vörösbaranyi (2), ill. Györe, Sánta.
Kiállítva: Kőris, ill. Györe, Nacsa.

A 11. percben Vörösbaranyi megszerezte a vezetést. 1–0. A 63. percben Vörösbaranyit rántotta le a 16-oson belül Girán, amiért 11-est ítélt a játékvezető és kiállította a fővárosit. A 11-est Németh L. kihagyta. A 61. percben Györe egyenlített. 1–1. A 66. percben Nacsa kapott pirosat reklamálásért. A 79. percben Vörösbaranyi tisztán fejelhetett a hálóba. 2–1. A 82. percben Kőrist buktatásért a játékvezető kiállította. A megítélt szabadrúgást Sánta értékesítette. 2–2.

Weitner Ádám: – Sokat tettünk a győzelemért, az ellenfél mégis elvitt egy pontot.

Menczeles Iván: – Jó csapat otthonában szereztünk pontot.