Hallgassa élőben!

Megyei foci – mutatjuk az összes eredményt az alacsonyabb osztályokból

A Győrújbarát nyolcat rúgott az Enesének, a Kunsziget nagy csatában győzte le a Börcsöt.

Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport

Szombat

Tét–Győrzámoly 3–1
Vasárnap
Bőny–Dunaszeg 4–1
Kunsziget–Robo-Tech-Börcs 2–1
Győrasszonyfa–Rábapatona 1–4
Győrújfalu–Dunaszentpál 4–1
Enese–Győrújbarát 1–8
Koroncó–Kajárpéc 3–0 (játék nélkül)

Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport

Szombat

Lipót-MITE–Ré-Zsalu Bezenye 0–3

Vasárnap

Mosonszentmiklós–Károlyháza 7–0
Rajka–Hédervár 0–6
Máriakálnok–Kimle 3–0
Halászi–Dunakiliti 2–5
Darnózseli–Levél 2–3
Püski–Hegyeshalom 0–5
Mosonszolnok–Credobus Mosonmagyaróvár II 0–3

Megyei II.o. Soproni csoport

Vasárnap

Szany–Petőháza 3–3
Nagycenk–Rábaszentandrás 3–5
MET-NA Veszkény–Répcementi 4–1
Lövő–Bősárkány 0–2
Iván–SVSE 3–7
Fertőszentmiklós–Kópháza 3–2

Megyei III. o. Pálya–Vasút Győri A csoport

Vasárnap

Veszprémvarsány–Sokorópátka 1–0
Mezőörs–Gyarmat 21–0
Győrság– Szilver-Fer-Pér 1–4
Csikvánd–Bakonyszentkirály 6–1
Tényő–Wunderbar-Pázmándfalu 3–1
Rábacsécsény–Töltéstava 5–0
Felpéc–Mecsér 1–3
Ásványráró–Bajcs 5–1

Megyei III. o. BarBár Pub Győri B csoport

Vasárnap

Táp–Vámosszabadi 3–1
Győri Cápák–Győrszemere 1–1
Bakonyszentlászló–Gyömöre 3–1
Nagyszentjános–Ikrény 2–1
Bácsa II–Mindszentpuszta 3–0 (játék nélkül)
Bőny II–LBV-Nyúl II 0–3 (játék nélkül)

Megyei III. o. Mosonmagyaróvári csoport

Szombat

Mosonszentmiklós II–Öttevény 0–2
Győrsövényház–Várbalog 4–3
Győrújfalu II–Kimle II 7–3
Dunasziget–Győrzámoly II 5–3
Mosonudvar–Hotel Lajta Park 0–6
Győrladamár–Lipót-MITE II 3–0 (játék nélkül)

Megyei III. o. Csornai csoport

Vasárnap

Szil–Kisfalud 7–4
Beled–Mihályi 7–2
Osli–Rábatamási 0–3
Bogyoszló–Markotabödöge 3–8
Vág–Jobaháza 2–4
Farád–Egyed 4–0
Rábakecöl–Bágyogszovát 6–1
Kóny–Himod 0–8

Megyei III. o. Soproni A csoport

Szombat

Ágfalva–Fertőrákos 8–0
Vasárnap
Harka–Egyházasfalu 4–1
Csapod–Fertőd 1–7
Tercia-Fertőendréd–Nagylózs 3–1

Megyei III. o. Soproni B csoport

Szombat

Újkér–Répcevis 1–19

Vasárnap

TITA-Agyagosszergény–Pereszteg 1–4
Zsira–Sopronhorpács-Mészáros SE 0–3
Fertőszéplak-Áder Bau–Balf 0–1

Hozzászólások