2019. 06. 17. hétfő - Laura, Alida 19°C | 28°C Még több cikk.

27 judo klub térhetett haza éremmel Győrből a junior országos bajnokságról a hétvégén

A bajnokságon a Győri AC mellett még három klub tudott duplázni.
Ötvenöt egyesület száznyolcvanegy judósa vett részt az idei junior országos bajnokságon, amelynek Győr adott otthont. Tizenegy klub szerzett bajnoki címet, huszonhét egyesület vihetett haza legalább egy érmet - számolt be a judoinfo.hu.

A bajnokságon négy klub tudott duplázni, az éremtáblázat első négy helyezettje: a Ceglédi VSE (2 arany, 3 ezüst, 5 bronz), az UTE (2, 2, 7), a KSI SE (2, 1, 0) és a Győri AC (2, 0, 1).

Fotó: judoinfo.hu

Magyar bajnokot ünnepelhet még a Rákosvidéke Hajtós DSE, a Békés Megyei Kano JSE, a Toto Sport SE, az Ippon Judo Tatabánya, a Széchenyi Egyetem SE, a Miskolci VSC, a Nippon Sport JC és a Százhalombatta.

A verseny indulóit és eredményeit ITT tudja megnézni >>>

Jobban indult ez az év Bottasnak, mint a tavalyi: megszerezte élete 4. futamgyőzelmét

Az Ausztrál Nagydíjon másodikként csapattársa, Hamilton ért célba. Max Verstappen lett a harmadik, a… Tovább olvasom