Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

8 találat Bardóczky Kornél névre

2012.04.08. 16:32

Davis kupa: magyar-lett - Nem sikerült a továbbjutás

Balázs Attila és Fucsovics Márton is kikapott vasárnap, ezzel a magyarok 3-2-es vereséget szenvedtek a lettektől, a tenisz Davis Kupa Euro-afrikai Zóna II. csoportjának második fordulójában, Nyíregyházán.

2012.02.12. 15:41

Továbbjutott Szegeden a Davis kupa-válogatott

Balázs Attila győzött Conor Niland ellen vasárnap, ezzel a magyarok 3-1-es behozhatatlan előnyhöz jutottak az írekkel szemben az Euro-afrikai Zóna II. csoportjában, Szegeden.

2006.09.24.

Elbukták Bardóczkyék a Davis Kupa összecsapást

Lado Csikladze négy játszmában legyőzte Kiss Sebőt, így Grúzia 3-2-re nyert Magyarország ellen a Római Teniszakadémián rendezett Davis Kupa-mérkőzésen.

2004.06.17.

Mandula Petra és Kapros Anikó az olimpián

A Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) döntése értelmében, világranglista-helyezésüknek köszönhetően, Mandula Petra és Kapros Anikó pályára léphet egyesben az athéni olimpián.

2004.06.14.

Federer vezeti a tenisz-világranglistát

A vasárnap véget ért 975 ezer dollár összdíjazású németországi füves pályás versenyen győztes svájci Roger Federer vezeti továbbra is a férfi teniszezők mindkét világranglistáját. A nöknél Justine Henin-Hardenne az éllovas.

2003.09.29.

Két magyar ezüstérem

Minden jól ment egészen a döntőig a Raiffeisen Grand Prix soproni tornáján: egyéniben és párosban is volt magyar résztvevője a szombati utolsó fázisnak, ott viszont már csak az idegeneknek termett babér.

2003.09.26.

Teniszünnepre készülnek a soproni Grand Prix-n

Bardóczky Kornél magabiztos előrehaladása mellett a magyar párosok is biztatóan szerepelnek Sopronban, a Raiffeisen Grand Prix 15.000 dolláros összdíjazású nemzetközi tenisztornán.

2003.09.15.

Pénzdíjas tenisz Sopronban

Északnyugat-Magyarország eddigi legnagyobb pénzdíjas teniszversenyeként jelentette be a versenyigazgató a selejtezőkkel e héten kezdődő soproni Raiffeisen Grand Prix-t.