NB III foci - A Ménfőcsanak kiütötte a bajnokot

Mutatjuk az NB III Nyugati csoport vasárnapi meccseredményeit.
Herold Trans Ménfőcsanak-FC Ajka 3-0 (1-0)

Ménfőcsanak: Ficsór – Németh L., Kelemen, Gyagya, Füredi, Szalai (Veres, 83.), Czanik, Kószás, Koncsag (Visy, 70.), Serfőző, Böcskei (Nagy B., 66.). Edző: Weitner Ádám.

Ajka: Horváth D. – Oláh, Köles, Nagy E., Keresztes, Bonivárt, Illés (Kenderes, 60.), Major (Horváth P., 60.), Pákai, Harsányi Z. (Nagy M., 60.), Csaba. Edző: Schindler Szabolcs.

Gsz.: Czanik (2), Kelemen.
Kiállítva: Keresztes (42.).

Az első félidőben nagyon kiélezett küzdelem folyt a pályán, sok helyzetet dolgoztak ki a csapatok, de gól nem született ezekből egészen a 42. percig, amikor Serfőzőt buktatták a 16-oson belül, amiért Keresztes megkapta második sárgáját, és piros lappal elhagyta a pályát. A büntetőt Czanik értékesítette. 1–0.
A 75. percben Serfőző robogott el a jobb oldalon, visszapasszolt labdáját Czanik rúgta a jobb felső sarokba 16 méterről. 2–0. A 82. percben egy jobb oldali támadást követően a beívelt labdát Kelemen fejelte a hálóba. 3–0.

Weitner Ádám: – Bátran, jól focizva simán nyert a csapatom az aranyérmes ellen a sok hiányzó ellenére is.

Schindler Szabolcs: – Az első huszonöt perc rendben volt, a kiállítás viszont átírta a forgatókönyvet.