Szebb búcsút remélt a Mosonmagyaróvár

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR–BFC SIÓFOK 1–3 (1–0)
Mosonmagyaróvár, MTE Sporttelep, 250 néző. Vezette: Berényi.
MOSONMAGYARÓVÁR: Slakta – Radics, Czingráber, Tullner (Deák I., 65.), Bekker – Végső (Illés D., 57.), Kapornai (Gáncs, 78.) – Máris (Simita, 57.), Szabó B., Horváth K. (Szendeff, 78.) – Csóka D. Vezetőedző: Nagy Ádám
SIÓFOK: Winter – Major G., Varjas Z., Vékony V., Varga B. – Gyurkits, Tóth B. (Balogh B., a szünetben) – László D. (Szedlár, 75.), Nemes (Svedjuk, a szünetben), Dénes (Németh Barna, 89.) – Németh Barnabás (Varga M., 90.). Vezetőedző: Jeney Gyula
Gólszerző: Csóka D. (1–0) a 13., Varjas Z. (1–1) az 53., László D. (1–2) az 58., Németh Barnabás (1–3) a 71. percben

Nagy Ádám: – Az első félidő még vállalható volt, a szünet után azonban Németh Barnabás vezérletével zsebre tették csapatunkat, aminek ez lett az eredménye.
Jeney Gyula: – Mondhatnám azt is, minden jó, ha a vége jó, csak ezzel a győzelemmel nem mentünk semmire.