2023.03.19. 16:27

NB III foci - Még mindig pont nélkül a Gyirmót II, kikapott a Csorna, idegenben nyert az ETO Akadémia

Gyirmót, 100 néző. V.: Büki.
Gyirmót II: Kecskés – Görcs, Dán (Somogyi, 88.), Lányi B., Helembai, Lázár, Tarsoly, Bagó, Rátonyi, Nagy (Lányi D., 83.), Ominger. Edző: Ördög József.
Budaörs: Kunsági – Lami, Jász, Ferkó (Hoszpodár, 86.), Váradi (Horváth, 62.), Szamosi, Halácsi (Tóth, 62.), Klausz, Kheisz, Vida (Murai, 46.), Gula. Edző: Benkő Balázs.
Gsz.: Lami (öngól, 73.), ill. Gula (72.), Murai (92).
71. perc: Gulát találta szabadon egy beadás a tizenhatoson belül, aki jobbal a kapu jobb felső sarkába lőtt. 1-0. 52. perc: Bagót buktatták a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítélt. Nagy K. középre tartó labdáját Kunsági hárította. 73. perc: Dán remekül készített Görcs elé, aki 30 m-ről vette célba a kaput, erős lapos lövése megpattant, majd az ellenfél védője Lami ért bele és a kapuba pörgött a labda. 1-1. 91. perc: Egy jobb oldali beadás találta szabadon Murait, rólaaki középről a kapu jobb also sarkába lőtt. 1-2.
Ördög József: - Ez egy agyonnyert mérkőzés volt, de még pontot sem tudtunk szerezni. Büntetőt és rengeteg ziccert hibáztunk és a végén ez megbosszulta magát: kétes szituációból gólt kaptunk.

Zsámbéki SK–ETO Akadémia 1-3 (0-2)
Zsámbék, 200 néző. V.: Horváth P.
Zsámbék: Terjék – Somogyi (Lőrinczy 46’), Sugár B., Zsuppán, Monori, László, Csabafi (Ludvig 85’), Mártonfi (Bíró 46’), Sugár S. (Kerék 46’), Harmat (Áprily 66’), Marticsek. Vezetőedző: Szamosszegi Gábor.
ETO Akadémia: Fadgyas – Ignácz, Urblík (Balogh Á. 86’), Keresztes, Tamás K., Szabó T., Németh O., Bánáti (Kulcsár 68’), Mitring (Moharos 60’), Sipőcz, Hanzli. Vezetőedző: Antonio Munoz.
Gsz.: Bíró (68’) ill. Szabó T. (45’, 54’), Mitring (15’).
15. perc: Mitring nagy erővel a kapuba lőtt 0-1. 45. perc: Szabó T. 28 méteres lövése a kapu jobb oldalába vágódott 0-2. 54. perc: Szabó higgadtan lőtt a bal alsóba 0-3. 68. perc: Bíró révén szépítettek a hazaiak 1-3.
Antonio Munoz: - Mi irányítottuk a játékot, jobbak voltunk ellenfelünknél. Kár, hogy nem tudtuk kihasználni az összes lehetőségünket.

Érdi VSE–Csornai SE 3-0 (0-0)
Érd, 200 néző. V.: Török.
Érd: Kertész – Gubacsi, Csoma-László (Morvai 62.), Révész, Farkas B., Pintér N., Pál Sz. (Kürti 46.), Szabó R. (Gajda 78.), Pallagi, Fülöp N., Göblyös (Kincses 75.). Edző: Ebedli Zoltán.
Csorna: Ficsór – Veres, Kelemen, Zámbó (Papp R. 86.), Füleki, Tóth A., Kerékgyártó, Füzi (Csikai 86.), Csete (Ladjánszki 79.), Böcskey, Németh B. (Márton 69.). Vezetőedző: Varga Péter.
Gsz.: Farkas (4.), Gajda (84.), Kincses (90.).
5. perc: Farkas közelről a kapuba passzolt, 1-0. 84. perc: Gajdos a védők lába között talált a kapuba. 2-0 90. perc: Kincses volt eredményes.
Varga Péter: - Az első félidőben jól futballoztunk, a másodikban ellaposodott a játékunk.