NB I foci

2022.04.24. 08:55

Megvolt az esély a győzelemre, de csak egy pontot szereztek a kék-sárgák - Gyirmót – Budapest Honvéd 1-1 - galéria

Marad a két csapat között a hat pontos különbség.

kisalfold.hu

Fotó: Huszar Gabor

Gyirmót FC Győr– Budapest Honvéd 1-1 (1-1)

Gyirmót, Alcufer Stadion. Vezette: Vad II. István (Tóth II. Vencel, Bornemissza Norbert)

Gyirmót FC Győr: Rusák - Szegi, Csörgő, Ikic, Hajdú - Vass - Hasani, Nagy P., Klimovics, Medgyes - Varga B. Vezetőedző: Csertői Aurél

Budapest Honvéd: Tujvel - Doka, Batik, Lovric, Tamás, Pantelic, Kadiri, Bőle, Zsótér, Machach, Lukics. Vezetőedző: N. Vigjnevic

Gólszerző: Hasani (28.), ill. Bőle (21.)

Percről percre

90+5. perc: Vége a mérkőzésnek. Egyik csapat sem lehet elégedett a döntetlennel.

90+4. perc: Hasani adja be balról a labdát, amit Simon pörgeti kapu mellé.

90+2. perc: Simon íveli a labdát nem sokkal a kapu fölé.

90+1. perc: Négy perc a ráadás.

90. perc: Egy jobb oldali vendég szöglet után a hosszú oldalról Hidi lövi a labdát kapura. Pontosabban a kapufára.

88. perc: Óriási gyirmóti helyzet: Hasani hat méterről botlik bele a labdába, de a lassan guruló labdát a jobb alsó elől ki tudják rúgni a vendég védők.

86. perc: Cserék a Honvédban: Petrusenko helyére Pantelic, Lukic helyre Traore áll be.

85. perc: Nagy P. szabadrúgása után Csörgő fejel, a jobb alsó felé tartó labdát Tujvel bravúrral üti ki szögletre. A szöglet után indulna a vendégek kontrája, Vassnak sikerül mentenie.

83. perc: Kettős csere hazai oldalon. Klimovics és Varga B. hagyja el a pályát, Radics M. és Simon A. érkezik.

79. perc: Drazic passza után Lukic akrobatikus mozdulattal akar kapura lőni. Maradjunk annyiban, hogy nem sikerül neki.

75. perc: Jobboldali gyirmóti szöglet után a középen megcsúsztatott labdát Csörgő lövi kapu mellé a hosszú oldalon.

73. perc: Pantelic ápolása miatt áll a játék.

67. perc: Kadiri hagyja el a pályát, Hidi érkezik a helyére. Cserél a Gyirmót is: Széles áll be Ikic helyére.

66. perc: Medgyest Herjeczki váltja a hazai oldalon.

65. perc: Varga B. lövése elmegy a kapu mellett.

62. perc: Szegi kap sárga lapot lerántásért.

61. perc: Pantelic bombázza a labdát Rusák kapuja mellé.

57. perc: Kettőt cserél a Honvéd: Doka helyére Petkovic és Machach helyére Drazic áll be.

48. perc: Nagy P. beadása után Csörgő fejel kapu fölé.

47. perc: Hasanit kell ápolni az oldalvonal mellett.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Csere nem volt a szünetben.

45+1. perc: Vége az első félidőnek.

45. perc: Egy perc a ráadás.

44. perc: Bőle beadása után Csörgőről majdnem a saját kapujába pattan a labda, végül Szegi a gólvonal elől tud menteni.

41. perc: Óriási a kavarodás a gyirmóti kapu előtt. Végül sikerül szögletre menteni. Még egy tizenhatoson belüli kezezést is visszanéz a VAR, de végül marad a szöglet.

40. perc: Hasani lövését fogja Tujvel.

36. perc: Medgyes lövése célt téveszt.

33. perc: Klimovics 17 méterről a jobb kapufa külső felét találja el.

28. perc: Egyenlít a Gyirmót! Hajdú baloldali beadása után Varga B.  fejel kapura a hosszú oldalról, ezt Tujvel még bravúrral védi, ám a róla lecsorgó labda könnyű zsákmány Hasaninak, aki egy lépésről a kapuba lő. 1-1.

22. perc: Lukics kap sárga lapot.

20. perc: Vezet a Honvéd! Egy baloldali támadás után a középről visszafejelt labdát Bőle lövi a bal alsóba. A labda a kapufáról pattan a hálóba. 0-1.

12. perc: Tujvel szedi fel a labdát Medgyes elől Nagy P. indítása után.

7. perc: Pantelics fejeli a labdát Rusák kezébe tíz méterről.

1. perc: Kezdődik a mérkőzés.