2015.08.31. 09:50

NB II foci - Újabb SVSE vereség

A soproni csapat egyelőre 1 ponttal szerénykedik.

Dunaújváros-Soproni VSE 2-1 (0-0)

71. p: Eppel kapott egy remek átadást, majd 20 m-ről a kapu jobb alsó sarkába lőtt. 1–0.

72. p: Gyorsan jött a válasz: a középkezdés után Tóth M. talált a kapuba. 1–1.

84. p: Jakab ívelt szabadrúgásból a soproni kapu elé, s Vaskó védhetetlenül fejelt a hálóba. 2–1.

91. p: Jovetic megkapta második sárga lapját, így korábban mehetett zuhanyozni.

Küzdelmes első 25 percet követően egy bal oldali beadás után Villám lövése a kapufán csattant, de gól nem esett az első félidőben. Szünet után soproni percek következtek, a csereként beszálló Zamostny lövését Szűcs Lajos remek vetődéssel hárította. A második félidő közepe gyors gólváltást hozott, a három pont azonban a hazaiaké lett, mert Vaskó a hajrában a kapuba talált. A gól után igyekezett a vendégcsapat, de másodszor már nem tudott egyenlíteni.

Jók: Szűcs L., Vaskó, ill. Holdampf, Zamostny.

Artner Tamás: – Nagyon jól játszó Sopront tudtunk megverni, a háromvédős rendszer nem működött, ezért nagy kockázatot vállalva átszerveztük a csapatot. Győzelmünk erőt adhat a folytatásra.

[namelink name="Supka Attila"]: – Sokkal jobban játszottunk, mint a Dunaújváros. Megvoltak a lehetőségeink, rutintalanságunk miatt azonban nem tudtunk élni a kínálkozó alkalmakkal. Legalább egy pontot kellett volna szereznünk.