NB III foci - Végre nyert hazai pályán a Csorna

A Teskánd csapatát nagy küzdelemben győzte le a rábaközi gárda.

Csorna, 250 néző. V.: Nyekita

Csorna: Ficsór – Veres, Kelemen, Zámbó, Füleki, Tóth A. (Ladjánszki 91.), Füzi, Kerékgyártó (Csete 83.), Farkas Z. (Márton A. 61.), Böcskey, Visy B. (Németh B. 46.). Vezetőedző: Varga Péter.

Teskánd: Pergel – Bekő (Szökrönyös 70.), Vert, Szinay (Bontó 60.), Nagy R., Horváth J., Hetesi, Kovács Z., Kiss Á., Bedő, Szabó M. Vezetőedző: Pergel Attila.

Gsz.: Kerékgyártó (48., 11-esből), Zámbó (52.).

48. perc Füzit buktatták, a jogosan megítélt büntetőt Kerékgyártó magabiztosan lőtte be. 1-0.

52. perc Szögletet követően Böcskey fejelt a kapufára, a kipattanó labdát Zámbó nagy erővel vágta a hálóba. 2-0.

Varga Péter: - Az elmúlt hetek legmérsékeltebb teljesítményét nyújtottuk. A helyzetünkben viszont a legfontosabb, hogy nyertünk végre hazai pályán.