NB III foci - Két büntetőt ítéltek a Gyirmót II ellen Zalaegerszegen

Szegény embert az ág is húzza: ráadásul emberhátrányban is játszott a győri csapat.

ZTE II: Gyurján - Jóna, Dóczi (Sebestyén, 80.), Király, Bedővári, Tullner, Bedő, Papp (Varga, 50.), Baloteli (Csóka, 67.), Kryvotsiuk, Kámi.  Vezetőedző: Koller Zoltán.

Gyirmót II: Kecskés - Lányi B., Babayigit (Gönye, 80.), Dán (Süveges, 60.), Nagy, Lázár, Csörgő, Helembai, Görcs (Somogyi, 60.), Rátonyi (Lányi D., 80.), Szűcs (Rimai, 86.). Vezetőedző: Ördög József.

Gsz.: Kryvotsiuk (23., 48., mindkettőt 11-esből).

Kiállítva: Csörgő (25.).

25. perc: Csörgő volt szabálytalan a tizenhatoson belül, amiért a játékvezető büntetőt ítélt, Csörgő pedig piros lapot kapott. Kryvotsiuk értékesítette a büntetőt. 1-0. A 48. percben Balotelivel Lázár szabálytalankodotn, melyért a játékvezető ismét büntetőt ítélt. Kryvotsiuk értékesítette az újabb büntetőt. 2-0

Ördög József: - Az első büntetőjogos volt, a második viszont nem. Hetvenöt percet töltöttünk emberhátrányban, de egyenlő ellenfelei voltunk a hazaiaknak.