2018. 02. 20. kedd - Aladár, Álmos -1°C | 1°C Még több cikk.

Pontokba került a rövidzárlat

Igazi rangadóhoz méltó mérkőzést játszott az NB II Nyugati csoportjának két élcsapata, hiszen az első félidőben a Gyirmót imponáló játékkal és két csodálatos góllal szerzett előnyt. A szünetben komoly fejmosásban részesülhettek a vendéggárda játékosai, hiszen a második játékrészt óriási rohamokkal indították, melynek eredményeként sikerült az egyenlítés.
Gyirmót - Haladás 2-2 (2-0)
Gyirmót, 700 néző. V.: Szabó S.
Gsz.: Kozmér (2), ill. Pölöskei, Nagy G.
Kiállítva: Pölöskei (69.).

Gyirmót: Boros – Varga G., Kozmér, Radics, Németh L., Nagy L. (Burányi), Baumgartner, Pék (Tóth N.), Horváth R., Oross, Szabó Zs. Edző: Hannich Péter.
Haladás: Sipos (Rózsa) – Baráth, Subicz, Balassa, Finta, Nagy G., Hegyi (Kaj), Kovács Zs., Sipos N., Andorka (Mihalecz), Pölöskei. Edző: Csertői Aurél.

30. p: Horváth R. buktatásáért megítélt 28 méteres szabadrúgásból Kozmér nagy erővel lőtt a bal felső sarokba. 1–0.

45. p: Egy szabadrúgás után ismét Kozmér állt a labda mögé, aki okosan csavarta el azt a sorfal fölött, amely a bal oldali kapufáról a bal alsó sarokba vágódott. 2–0.

56. p: Pölöskei szép cselekkel játszotta tisztára magát a bal oldalról, majd miután keresztbe vezette a labdát, 18 méterről, jobbal nagy erővel kilőtte a jobb alsó sarkot. 2–1.

63. p: Nagy G. lendületesen tört előre a jobbösszekötő helyén, majd 22 méterről óriási erővel, jobbal a jobb felső sarokba bombázott. 2–2.
69. p: Kozmér próbált előretörni, amikor Pölöskei P. hátulról buktatta, s ezért a játékvezető azonnal piros lapot adott.

Jók: Kozmér, Radics, Baumgartner, ill. Nagy G., Sipos N., Pölöskei.

Hannich Péter: – Úgy érzem, végig kézben tartottuk a mérkőzést, de egy tízperces rövidzárlatunk miatt két pontot vesztettünk.

Csertői Aurél: – Néha előfordul olyan a fociban, amikor nem az a csapat nyer, amelyik jobban játszik.

A mérkőzés végén a szombathelyi drukkerek egy csoportja rátámadt a hazafelé tartó gyirmóti szurkolókra. Információnk szerint közülük többen megsérültek.