2017. 01. 17. kedd - Antal, Antónia -6°C | 1°C

Hosszabbításban nyert a Sopron

Kosárlabda - Hosszabbításban győzte le az esélyesebb MKB-Euroleasing Sopron bajnoki mérkőzésen a Szolnokot.

Szolnok - MKB-Euroleasing 80-85(6–21, 27–22, 23–10, 13–16, 11–16)
Szolnok, Uniqa NB I-es női mérkőzés, 200 néző. V.: Márton L., Domokos L.

Szolnok: DARIDA 22/9, DJELMIS 10/9, Szabó V. 4, HEGEDŰS 25/9, SERBÁN 14/3
Cs.: Halmai, Boskovics 5/3, Zele
Edző: Mészáros Zoltán

Sopron: MacLeod 4, HONTI 10, HOLT 11, MILOVANOVICS 30, HORTI 17
Cs.: Krivacsevics 7, Horváth Zs. 3/3, Eördögh 3, Hadarics
Edző: Székely Norbert

A mérkőzés Horti kosarával kezdődött, melyre szolnoki tripla érkezett a túloldalról. Ezt követően Milovanovic vezérletével az első negyedben jelentős előnyre tettek szert a vendégek (6–21). A második negyed első perceiben a Szolnok felzárkózott, de nyolc pontnál közelebb nem kerültek a hazaiak a soproni gárdához. Szünet után azonban szép lassan elfogyott az MKB-előny. A Szolnok olyannyira elkapta a fonalat, hogy a vezetést is átvették a 27. percben (50–49). A rémálomszerű negyed végén hárompontos szolnoki előny szerepelt a jegyzőkönyvben. A zárószakasz legelején hét ponttal megléptek a hazaiak. Nagy hajrába kezdett a címvédő, s az utolsó perc elején Milovanovic találatával sikerült is az egyenlítés (69–69). A hosszabbításban hol az egyik, hol a másik csapat vezetett, de végül az esélyesebb Sopron ha nehezen is, de hozta a kötelezőt. Székely Norbert tanítványai csütörtökön 16 órakor a Ceglédet fogadják Sopronban.

Székely Norbert: – Nem érdemeltünk győzelmet. Fontos, hogy mindenki értse meg, hogy mit miért csinálunk.

ETO FC: egygólos győri előny a kupában

Labdarúgás - Egygólos hátrányból fordított a Győri ETO FC a Kazincbarcika otthonában a Magyar Kupa… Tovább olvasom