2018. 08. 18. szombat - Ilona 18°C | 29°C Még több cikk.

Az Óvártoll-kupa eredményei

Óvártoll-kupa néven női egyéni tollaslabda verseny zajlott 2004. november 14-én Mosonmagyaróváron.
Óvártoll-kupa néven női egyéni tollaslabda verseny zajlott 2004. november 14-én Mosonmagyaróváron az Óvár Építők Sportcsarnokában. Ez a torna remek felkészülést nyújtott az öt induló hölgy számára, akik a városunk és talán megyénk egyetlen tollaslabda egyesületében, az Óvártoll szineiben november végén elindulnak az országos csapatbajnokság küzdelmein. A létszám nem volt teljes, Ludván Lilla sérülés, Salamonné Márti pedig betegség miatt maradt távol a küzdelmektől.

Három óra játékidő, 10 mérkőzés, számtalan hosszú labdamenet jellemezte a megmérettetést, ahol Bordás Csilla nem bízott semmit a véletlenre, száz százalékos teljesítménnyel nyerte meg a versenyt. A dobogó másik két helye az utolsó mérközésen dölt el, így Galambos Nóra lett a második, az Óvártoll embléval díszitett bronz érmet Árvai Adrienne vehette át.

A küzdelmek és az edzések novemberben folytatódnak, bővebb információt a www.tothker.hu sport oldalán és Tóth Gézánál (tel.:06-30/93-90-841) kaphatnak.

Kosárgála küzdelem helyett

Az első percekben a két Euroliga-együttes tudásához mérten védekezett, mindkét oldalon nehéz volt tiszta dobóhelyzetet kialakítani. A vendégek kaptak hamarabb lábra, két támadásból két triplát dobtak, előbb Farmer, majd Fűrész talált be távolról. A soproniak Blahusková büntetőjével kezdték meg a felzárkózást a mérkőzésen. Tovább olvasom