2024.05.26. 16:01

NB II foci - Gyirmót FC Győr-Szombathelyi Haladás 2-1

A Gyirmót hazai környezetben búcsúzott az idénytől.

Gyirmót FC Győr-Szombathelyi Haladás 2-1 (2-1)

GYŐR-GYIRMÓT, Alcufer Stadion. Játékvezető: Rúsz Márton (Berényi Ákos, Punyi Gyula)
GYIRMÓT: Kecskés – Lányi (Polgár, 61.), Hudák D., Hajdú Á., Helembai – Kovács M., Kovács D. – Soltész D. (Ominger, 76.), Madarász M., Molnár J. (Erdei M., 86.) – Adamcsek (Kicsun, 61.). Vezetőedző: Tamási Zsolt
HALADÁS: Verpecz – Frák, Jancsó, Ene, Berojna – Szakály A. (Szvoboda, 79.), Erdei C., Rácz B. (Pruska, 70.) – Baján (Mozsár, a szünetben), Pintér F. (László K., 70.), Rétyi (Bolla, 79.). Mb. vezetőedző: Bosnjak Predrag
Gólszerző: Madarász (10.), Soltész D. (45+1.), ill. Pintér F. (2.)

90+4. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük a figyelmüket!

90+3. perc: Beronja megkapja a második sárgáját is Ominger felrúgásáért. És a pirosat is.

90+1. perc: Három perc a ráadás.

86. perc: Molnár Jánost Erdei Milán váltja a hazaiaknál.

79. perc: Újabb kettős csere a Haladásnál: Szakály Attilát Szvoboda váltja, Bolla pedig Rétyi helyére érkezik.

76. perc: Ominger váltja Soltészt.

73. perc: A felszabadítani igyekvő Hajdú eltalálja Lászlót, róla pattan a háló tetejére a labda.

71. perc: Kicsun és Rétyi összefejelnek. Előbbit ápolni kell.

70. perc: Cserék a vendégeknél: Rácz helyére jön Pruska, Pintér F. helyére pedig László K.

69. perc: Kovács M. kap sárga lapot.

68. perc: A büntetőt reklamáló Bosnjak kap sárga lapot.

65. perc: Beronja lő balról, 14 méterről. Kecskés nagyot véd.

61. perc: Gyirmóti cserék: Adamcsek helyére Kicsun, Lányi helyére Polgár áll be.

60. perc: Tűzijáték. Zöld füstbe borul a vendégszektor (meg a sajtó is). Rúsz egy időre le is állítja a játékot.

57. perc: Beronja kap sárgát.

46. perc: Cserélt a szünetben a Haladás: Baján helyére Mozsár D. állt be. Folytatódik a mérkőzés.

45+2. perc: Vége az első félidőnek.

45+1. perc: Sotész a bal alsóba lövi a 11-est, Verpecz a másik oldalra vetődik. 2-1.

45. perc: Baján rúgja fel Helembait a tizenhatoson belül. Tizenegyes!

44. perc: Ordító ziccerbe kerül Soltész passza után Molnár J., de a kapuval szemben, nyolc méterről csúnyán mellé rúgja a labdát.

39. perc: Majdnem ugyanonnan jár szabadrúgás a Gyirmótnak, mint két perccel korábban. Ezt Madarász az oldalhálóba lövi.

37. perc: Adamcsek erős, lapos szabadrúgását Verpecz üti szögletre.

30. perc: Lányi Bence kap sárga lapot.

20. perc: Beronja beadásáról centikkel marad le a középen érkező Pintér F.

17. perc: Madarász játszik össze remekül Soltésszal, utóbbi nyolc méterről laposan lő, Verpecz véd.

10. perc: Molnár J. játssza meg Madarászt, aki hét méterről ballal átemeli Verpeczet, és a hosszú alsóba emel. 1-1

8. perc: Adamcsek kap remek labdát Soltésztól, és jobbról a kapusra is rávezeti, a csel is jó, azonban Jancsó visszaér, ér tisztázni tud.

2. perc: Erdei C. bal oldali szögletét Pintér F. öt méterről a földre pattintva fejeli a kapu jobb oldalába. 0-1.

1. perc: Erdei C. lapos távoli lövését Kecskés tenyereli szögletre.

1. perc: Feketében a Haladás, sárgában a Gyirmót. A mérkőzést a vendégek kezdik.

Kezdés előtt: Hátborzongató a hangulat az Alcufer Stadionban. A vendég szektor tele van a Haladás szurkolóival. Bevonuláskor szól ugyan a Gyirmót indulója, de a Hali indulóját éneklő tömeg elnyomja a hangját.

Előzetes - Tamási Zsolt vezetőedző: „Csörgő Viktor sárga lapok miatt fog hiányozni, mellette Szegi Vince is kimarad, a többieket pedig várjuk, hogy felépüljenek. Terveink között van továbbá, hogy az NB III-as csapatunkból is szerepet kapnak néhányan vasárnap. Remélem, a srácok felszabadultan tudnak majd játszani, és sikerrel zárjuk az utolsó mérkőzésünket.”