Döntetlen az utolsó csoportmeccsen

2024.02.17. 15:51

Női kézilabda BL - Audi ETO-Brest Bretagne 32-32 - fotók

Néggyel is vezetett az ETO, a Brestnek mégis sikerült döntetlenre hoznia a mérkőzést.

Audi ETO-Brest Bretagne 32-32 (18-18)

60. perc: Lassource a bal alsóba lő. 32-31. Kiegészül az ETO, Kirkely időt kér. De Paula labdát veszít. Foppa a jobb alsóba lő. 32-32. Kristiansen lövését a legvégén védi Filter. Döntetlen a vége. Köszönjük a figyelmüket!

59. perc: Üres kapu mellett támad a győri csapat. Hovden nagy gólt szerez a jobb szélről. 32-30. A hátrányban lévő vendégek időt kérnek.

58. perc: Hovden lövése a kapusról valahogy beperdül a gólvonal mögé. 31-30. Nze Minko kiáll két percre. A kapufát találja el Maslova. A kipattanó Blohmé.

57. perc: Nze Minko nem tud betalálni. Nagy gól Maslovától. 30-30

56. perc: Kapu mellé száll Dembelé lövése. Blohm góljára gyors góllal válaszol Coatanea. 30-29

55. perc: Kirkely időt kér. Hovden most nem hibázik. 29-27. Befér a rövid alsóba Faure lövése. 29-28. Oftedal lövését ezúttal is védi a kapus.

54. perc: N'diaye áll ki két percre. Hovden lövését tudja hárítani Filter. Dembelé gólt szerez. 28-27.

53. perc: Szöllősi-Schatzl ejtése pontatlan. Most a Brest támad passzívig. Coatanea hibázik támadásban.

52. perc: Brattset Dale a kapufát találja el. Maslova lövése a sáncról jut a kapuba. 28-26.

51. perc: Nze Minko cikázik át három védő között. 28-24. Dembelé szépít. 28-25.

50. perc: Maslova megint ront.

49. perc: Passzívig támad az ETO. Lépéshiba Oftedalnál.

48. perc: Maslova nekiszalad Szöllősi-Schatzlnak: belemenés.

47. perc: Lassource pattintja a labdát a bal felsőbe. 27-24. Oftedal kapu mellé lő.

46. perc: Hovden először eredményes. 27-23. Blohm lerántása két percet jelent.

45. perc: Kouyaté megpattanó lövése nem gond Toftnak. Oftedal lövését védeni tudja Filter. Barbosa lövésébe beleér Toft, de védeni nem tudja. 26-23

44. perc: Szöllősi-Schatzl befutása jó, a labdát meg is kapja, be is lövi, de sajnos rálép a vonalra.

43. perc: Haugsted sem marad ma gól nélkül. 26-22. Nem jut lövéshez a Brest.

42. perc: Filter védi Győri-Lukács lövését. Francia időkérés. Kouyaté betalál. 25-22.

41. perc: Remek összjáték végén Kristiansen eredményes. 25-21. Carlson durrantja kapu fölé a labdát.

40. perc: Kristiansen nem kímél! 24-21. Szöllősi-Schatzl labdát szerez.

39. perc: Nze Minko harcol ki hétméterest.

38. perc: Lassource szépít. 23-21. Szöllősi-Schatzl lövése pontatlan. Toft védi Kouyaté lövését (itt talán megúszott egy hétméterest az ETO).

37. perc: Hárommal még nem vezezett eddig egyik csapat sem: most az ETO előtt itt a lehetőség! Szabálytalan zárás miatt oda a lehetőség. De gyorsan megint jön a lehetőség: Nze Minko labdaszerzése után Győri-Lukács eredményes lerohanásból. 23-20.

36. perc: Brattset Dale kap remek bejátszást de Paulától. 22-20. Toft védi Maslova perdítését.

35. perc: Győri labdaszerzés.

34. perc: Nze Minko gyors gólja egyben az ötszázadik találata győri mezben. 20-19. Aztán Maslova góljára megint csak Nze Minko felel góllal. 21-20

33. perc: Passzívig támad az ETO, Brattsetnek a bejátszás már túl sok volt. Maslova egyenlít. 19-19.

32. perc: Maslova lövését védi Toft.

31. perc: Kristiansen góljával indul a második félidő. 19-18.

30. perc: Toft véd ismét, Carlson lövése nem jut a kapuba. Oftedal megpattanó lövését Filter védi. Döntetlen az állás a szünetben.

29. perc: Toft védése után Győri-Lukács egyenlít. 18-18. Időkérés a vendégeknél

28. perc: De Paula lövését védi Filter, a labda oldalt megy ki. Aztán érthetetlen okokból a labda a Bresté lesz.

27. perc: Blohm egyenlít. 17-17. Sokáig nem egyenlő az állás, Barbosa szerez gyors gólt. 17-18.

26. perc: Nze Minko szinte reménytelen helyzetből ejti a labdát a felső lécre. Belemenés Coataneánál. Blohm lövését Filter vállal védi.

25. perc: Toft védi Coatanea lövését, de a labda marad a Brestnél. Foppa lövését védi bravúrral Toft. Győri időkérés.

24. perc: Kétszer indulás Toublancnál. Foppa szerez labdát.

23. perc: Pontatlan a passz a vendégeknél. De Paula éles szögből a kapufát találja el.

22. perc: Győri-Lukács pattintja a labdát a kapuba. 16-17. Kirkely kapja Carlson passzát. Nze Minko is hibázik támadásban.

21. perc: Carlson lövését sikerül hárítani. Kirkely kap sárga lapot. Barbosa kap remek labdát. 15-17

20. perc: Oftedal eredményes. 14-15. Foppa ismét betalál. 14-16. Kristiansentől jön a válasz. 15-16.

19. perc: Maslova lövése bepattan a blokkról. 13-15. Filter védi Győri-Lukács lövését. Foppa lövését védi Toft.

18. perc: Coatanea harcossal túlzott: kiállítás a vége. Blohm most be tud fordulni. 13-14. Üres kapu mellett támad a Brest.

17. perc: Maslova találatával kettővel vezet a Brest. 12-14.

16. perc: Foppa betalál megint. 12-12. Labdát veszít az ETO, Toublanc ziccert értékesít. 12-13. Blohm lába leér, így érvénytelen a gólja.

15. perc: Blohm most sokkal jobb labdát kap, be is lövi. 11-10. Nze Minko válaszol góllal Foppa góljára. 12-11.

14. perc: Győri-Lukács Viktória eredményes. 10-9. Duijndam jön az újabb francia büntetőhöz, de Toublanc lövése ellen ő is tehetetlen. 10-10.

13. perc: Blohm dobja kapufára a labdát. Lassource kezéből kicsusszan a labda.

12. perc: Hétméterest dobhat a Brest. Toublanc nem hibázza el. 9-9

11. perc: Maslova bejátszást Foppa váltja gólra. 8-8. Oftedal révén megint a hazaiaknál az előny. 9-8.

10. perc: Carlson ismét betalál, azonnal jön a válasz Nze Minkótól. 8-7.

9. perc: Carlson lövésénél tehetetlen a győri kapus. 6-6. Szöllősi-Schatzl pattintja a labdát a hosszú felsőbe a bal szélről. 7-6

8. perc: Barbosa betalál. 5-5. Oftedal is megszerzi az első gólját. 6-5

7. perc: Maslova kapja a meccs első kiállítását, miután földre vitte Kristiansent. Győri-Lukács a rövid felsőbe lő. 5-4.

6. perc: Haugsted eladja a labdát, Barbosa a kapuig meg sem áll vele. 3-3. Nze Minko is beköszön. 4-3. Foppa egyenlít. 4-4.

5. perc: Szöllősi-Schatzl góljával először vezet az ETO. 3-2. Szöllősi-Schatzl labdát szerez.

4. perc: Kristiansen átlövése a kapuban. 2-2. Toft megint védeni tud, Barbosa lövése sem fog ki rajta.

3. perc: Győri-Lukács engyenlít. 1-1. Maslova talál helyet a győri védők között. 1-2

2. perc: Kristiansen lövése nem ér gólt. Toft védi Carlson próbálkozását.

1. perc: A pinkben játszó vendégek kezdik a meccset. Zöldben az ETO. Toft védi Lassource lövését. A labda marad a Brestnél, aztán Toft hiába védi Masova lövését is , a kipattanót Foppa belövi. 0-1.

Előzetes - A Brest Bretagne-t Európa legjobb csapatai közé sorolom. Az elmúlt három hónap folyamán nagyon magas szinten játszottak és most mutatják meg igazán, hogy erős, nagyszerű képességekkel rendelkező alakulat. A legutóbbi eredményeik sok mindent elárulnak – vélekedett Ulrik Kirkely.