2024.02.14. 18:28

NB II foci - Nem volt gól a városi rangadón ETO FC Győr-Gyirmót FC Győr 0-0 - fotók

Nem bírt egymással a két győri együttes.

ETO FC Győr–Gyirmót FC Győr 0-0

Győr, ETO Park. Játékvezető: Káprály Mihály (Berényi Ákos, Punyi Gyula)

ETO FC GYŐR: Ruisz – Vera, Szépe, Boldor, Csontos (Vianna, 82.) – Hamed (Diarra, 58.), Anton (Huszár, 73.), Tóth R. (Vingler, 58.), Bumba – Lukics (Boschilia, 58.), Skvarka. Vezetőedző: Antonio Munoz

GYIRMÓT FC GYŐR: Hársfalvi – Lányi, Hudák D., Csörgő, Szegi (Helembai, 85.) – Kovács Milán (Hajdú Á., 71.), Kovács D. – Soltész D. (Erdei M., 79.), Madarász (Szőke, 79.), Medgyes Z. – Adamcsek (Molnár J., 71.). Vezetőedző: Tamási Zsolt

PERCRŐLPERCRE

Vége a mérkőzésnek. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+3. perc: Szőke sárga lapot kap lerántásért.

90. perc: Három perc a ráadás.

89. perc: Hársfalvi kap sárgát időhúzásért.

88. perc: Diarra 10 méterről ível a a kapu jobb oldala felé, bravúrral védi a lefelé hulló labdát Hársfalvi.

85. perc: Szegi megsérül, Helembai jön a helyére.

82. perc: Csontost váltja Vianna.

79. perc: Gyirmóti cserék: Madarász helyére Szőke, Soltész D. helyére Erdei Milán áll be.

78. perc: Medgyes Z. kap sárga lapot.

76. perc: Medgyes Z. megpattanó lövését kell védenie Ruisznak.

73. perc: Antont Huszár váltja.

71. perc: Kovács Milánt Hajdú Ádám, Adamcseket Molnár János váltja.

69. perc: Soltész D. robog el egy passz után a jobb oldalon, aztán két csel után 17 méterről kapu mellé lő.

58. perc: Hármas hazai csere: Lukics helyére Boschilia, Hamed helyére Diarra, Tóth R. helyére pedig Vingler áll be.

57. perc: Madarász szöglete után a kapura fejelt labdát Ruisz épp Szegi elé üti, aki kapásból 16 méterről a bal kapufa mellé lő. Kovács Milán is arra járt, de lemaradt a pattogós lövésről.

55. perc: Madarász lövését blokkolja Boldor.

54. perc: Éles szögből az oldalhálóba lő Soltész D.

51. perc: Skvarka lövésébe vetődik bele Hudák D.

50. perc: Tóth Rajmund kap sárga lapot.

46. perc: A szünetben nincs csere, így folytatódik a győri városi rangadó.

45. perc: Káprály nem hosszabbít, lefújja az első félidőt.

45. perc: Boldor vetődik rá az ellenfelére a felezővonalnál. Ő kapja a meccs első sárga lapját.

42. perc: Soltész D. szabadrúgást ível jobbról a kapu elé, a hosszún érkező Lányi az oldalhálóba fejel.

39. perc: Lukics kap remek labdát, Skvarkához passzol, ő pedig nyolc méterről a felső lécet találja el. A kipattanót Bumba küldi kapura tíz méterről laposan, ő pedig a bal kapufát találja el. A lecsorgó a lesen álló Skvarkáé, így szabadrúgás jár a gyirmótiaknak.

25. perc: Tóth Rajmund majdnem ugyanonnan próbálkozik, mint pár perccel korábban. Ezúttal a jobb alsó a célpont, az erős lövést Hársfalvi elvetődve védi.

21. perc: Tóth R. 20 méterről szánja el magát lövésre, a bal felső felé tartó labdát Hársfalvi üti szögletre.

12. perc: Lukics passzol Skvarkához, aki éles szögből nem lő, hanem középre passzol. Csörgő rúgja ki a kapu előteréből a labdát.

5. perc: Medgyes Z. iramodik meg a bal oldalon. Adamcsek jön középen, Medgyes passza azonban nem pontos.

1. perc: A zöldben játszó ETO kezdi a meccset. Fehérben a gyirmótiak.

Előzetes - A feljutó helyen álló és az NB I-re vágyó ETO a tavasszal remekül rajtolt Gyirmótot fogadja. A tavalyi bajnoki nyitányon a zöld-fehérek 3–2-re győztek az Alcufer Stadionban úgy, hogy már 3–0-ra vezettek. Nyilván a visszavágás vágya is fűti a kék-sárgákat.

Antonio Munoz, az ETO vezetőedzője győzelmet remél: – Nehéz mérkőzésre számítunk, de készen állunk a megmérettetésre. Tudjuk, hogy mennyire fontos a szurkolóink számára ez az összecsapás és a győzelem.

Ezekben a napokban főként azon dolgozunk, hogy jó állapotba hozzuk a játékosokat. Az utolsó győzelem után mentálisan is rendben van a csapat, reméljük, hogy ez kellő lökést ad és itthon tartjuk mind a három pontot.

Tamási Zsolt, a Gyirmót vezetőedzője bízik a játékosaiban: – Tavaly decemberről elhalasztott mérkőzést pótolunk, az ETO amúgy is erős kerete azóta tovább erősödött. Tisztában vagyunk a hazai csapat tudásával, minőségével.

Mi is jó formában vagyunk, szeretnénk olyan játékot játszani, amellyel eredményesek lehetünk. Városi rangadó lesz, a júliusihoz hasonló, nagy hőfokú kilencven percre számítok. Remélem, a nyári vereség hagyott olyan mély nyomot a játékosaim lelkében, amelyet a magunk javára tudunk fordítani.