NB II foci - Credobus Mosonmagyaróvár–FC Ajka 0-2 + Fotók

Kisalföld.hu

Fotó: Kerekes István

Credobus Mosonmagyaróvár–FC Ajka 0-2 (0-2)

Mosonmagyaróvár, MTE 1904 Sporttelep. Játékvezető: Horváth Tibor (Kulman Tamás, Szabó Dániel)

MOSONMAGYARÓVÁR: Heinrich – Simita, Papp Sz. Czingráber, Deák I., Horváth K. – Csóka D. (Tullner P., 67.), Végső (Nagy P., a szünetben), Illés D., Szabó B. (Szalka D., a szünetben) – Pataki Z. (Takács T., a szünetben) Vezetőedző: Németh Zoltán
FC AJKA: Horváth D. – Szűcs K., Tar Zs., Görgényi D., Présinger – Vogyicska Bálint (Csizmadia ZU., 76.), Berzsenyi (Zsolnai, 65.) – Gyuris (Antal G., 70.), Rabatin, Borsos F. (Sejben, 65.) – Gaál B. (Szarka Á., 76.) Vezetőedző: Jeney Gyula

PERCRŐL PERCRE

90+3. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+1. perc: Három perc a ráadás.

83. perc: Zsolnai beadásáról centikkel marad le Antal G.

76. perc: Vogyicska Bálintot Csizmadia Zoltán váltja, Gaál Bálint helyére pedig Szarka Ákos érkezik.

73. perc: Korbély kap sárga lapot.

72. perc: Korbély próbálkozik 12 méterről, de fordulásból alaposan kapu fölé lő.

70. perc: Gyuris Aurélt Antal Gábor váltja a vendégeknél..

67. perc: Kettős csere a hazai oldalon: Czingráber helyett Korbély Kristóf, Csóka D. helyett pedig Tullner Péter játszik a továbbiakban.

65. perc: Ajkai cserék: Borsos F. helyére Sejben Viktor, Berzsenyi K. helyére Zsolnai R. áll be.

59. perc: Szalka laposan belőtt labdáját a kapu elől tisztázzák az ajkai védők.

52. perc: Csóka ütközik Horváth Dáviddal: ápolni kell az ajkaiak kapusát.

48. perc: Illés D. lövését blokkolja Tar.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Hármas csere volt a hazaiaknál: Végső helyére Nagy Patrik, Szabó Bence helyére Szalka Dominik, Pataki helyére Takács Tamás állt be a szünetben.

45+1. perc: Gaál Bálint lövését védi Heinrich. A szöglet már nem veszélyes, aztán a játékvezető lefújja az első félidőt.

45. perc: Egy perc a raadás az első félidő végén.

22. perc: Vogyicska Bálint lövése Heinrich kezében köt ki.

17. perc: Egy felívelt labdát Szabó Bence elől tisztáz a kapujából kilépő Horváth D.

14. perc: GÓÓÓL! Gaál Bálint növeli a vendégek előnyét, miután egy jobbról érkező beadást a védőjét megelőzve hat méterről a hálóba fejel. 0-2

2. perc: GÓÓÓL!  Présinger beadása után Vogyicska Bálint nagy erejű lövését még védi Heinrich, a kipattanót Rabatin viszont a hálóba lövi. 0-1

1. perc: Kékben a hazaiak, zöldben a vendégek. A mérkőzést a Mosonmagyaróvár kezdi.

Előzetes - A hazai csapatnak létfontosságú lenne a győzelem a jó képességű, de idén botladozó és még szintén nyeretlen Ajka ellen.  Németh Zoltán, a hazai csapat vezetőedzője:

Nehéz helyzetben vagyunk, szinte élet-halál kérdése ez a mérkőzés. Egy győzelem esetén közelebb kerülhetünk a még előbbre lévőkhöz. Nagyon fontos lenne nyerni, de tisztában is vagyunk ezzel.