Döntetlen Mosonmagyaróváron

2023.03.05. 16:18

NB II foci - Hiába vezetett, csak egy pontot szerzett a Mosonmagyaróvár - fotók

A kiesési rangadón győzni szeretett volna a Mosonmagyaróvár, de csak egy pontra futotta.

Credobus Mosonmagyaróvár–Szentlőrinc 1–1 (1-0)

13. perc: Pintér találta el a kapufát egy lapos átlövésből.
27. perc: Egy szép mosonmagyaróvári támadás végén Szalka csinált egy cselt, majd 15 méterről kapura lőtt, a vendégek kapusa bravúrral hárított.
31. perc: Deák a saját térfeléről indította Szalkát, aki 14 méterről megcsúsztatta a labdát, így az átszállt a kimozduló kapus felett és a hálóban kötött ki. 1–0.
53. perc: Farkas M. vette át jól a labdát, tolt egyet rajta, és 16 méterről hatalmas gólt rúgott a hosszú sarokba. 1–1.
85. perc: Mervó hibázott ziccerben, 10 méterről gurított a kapufa mellé.

Horváth Csaba: – Küzdelmes mérkőzés volt, mindkét csapat tökéletesen elrontotta a másik játékát. Nem találtunk fogást egymáson. A döntetlen igazságos eredmény.