NB II foci ETO FC Győr-Kazincbarcika 1-1 + Fotók

A második félidőben egyenlített a korábban Győrben játszó Bacsa.

ETO FC Győr–Kolorcity Kazincbarcika SC 1-1 (1-0)

Győr, ETO Park. Játékvezető: Bogár Gergő (Kóbor Péter, Georgiu Theodoros)
ETO FC GYŐR: Kovácsik – Kovács K., Szujó (Papp M., 72.), Fodor, Csontos – Kiss M. – Kiss Bence (Tuboly, 72.), Vitális, Kiss Balázs – Borsos (Morínigo, 61.), Szendrei Á. (Lacza, 72.). Vezetőedző: Tímár Krisztián
KOLORCITY KAZINCBARCIKA: Megyeri I. G. – Szekszárdi, Ur, Lippai, Süttő – Csatári, Heil, Kovács B. (Nagy J., 66.), Székely (Szemere, 70.) – Pálinkás (Takács T., 80.), Bacsa (Ádám F., 80.). Vezetőedző: Csábi József

Gólszerző: Szendrei Á. (10.), ill. Bacsa (51.)

90+3. perc: Vége a mérkőzésnek.

90. perc: Három perc a ráadás.

88. perc: Óvári jön Kiss Balázs helyére.

84. perc: Sárga lapot kap Ádám F.

82. perc: Lacza pattogós lövését védi Megyeri.

80. perc: Kazincbarcikai cserék: Bacsa helyére Ádám F., Pálinkás helyére Takács T. áll be.

72. perc: Hármat cserél az ETO: Kiss Bencét Tuboly, Szujót Papp Milán, Szendreit pedig Lacza váltja.

70. perc: Újabb csere a vendégeknél: Székely helyett Szemere B. játszik a folytatásban.

69. perc: Labdát szerez a Kazincbarcika, aztán Pálinkás lövi a labdát kapura balról, 17 méterről - nagyot véd Kovácsik.

66. perc: Kovács Bencét Nagy János váltja a vendégeknél.

64. perc: Morínigo fejeli a labdát kapu mellé Csontos beadása után.

61. perc: Borsost Morínigo váltja.

55. perc: Kovács K. jobb oldali beadására a hosszú oldalon Szendrei Á. érkezik, a fejesét lábbal (a kapufa segítségével) hárítja Megyeri.

54. perc: Vitális 17 méteres lövését Megyeri fogja meg.

51. perc: GÓÓÓL! Egyenlít a Kazincbarika. Csatári pöcköli a labdát Bacsa elé, akit sem Kovács K., sem Csontos nem tudja szerelni. Aztán Bacsa 11 méterről lő, a Csontoson megpattanó labda a jobb alsóban köt ki. 1-1

46. perc: Kezdődik a második félidő. A szünetben nem cserélt egyik csapat sem.

45. perc: Vége az első félidőnek.

43. perc: Villámgyors győri kontra végén Vitális lövi át laposan a labdát balról a hosszúra, ám az nem jut el Kiss Balázsig, mert Székelynek sikerül menteni.

42. perc: Csontos kap sárga lapot.

40. perc: Szekszárdinak sikerül mentenie Kiss Balázs elől a tizenhatos előterében.

40. perc: Szujó fejeli a labdát kapu fölé egy jobb oldali szöglet után.

28. perc: Kovács Bence kap sárga lapot.

27. perc: Kiss Máté íveli előre a labdát, Szendrei a védőjét megelőzve kerül helyzetbe, ám a lövésébe bele tud blokkolni Lippai, így kerül a labda Megyeri kezébe.

26. perc: Kovács K. bal alsó felé tartó lövését üti ki Megyeri.

24. perc: Jobb oldali barcikai szöglet után Bacsa fejel kapu mellé.

15. perc: Vitális távoli lövését védi Megyeri.

10. perc: GÓÓÓL! Kiss Balázs labdát szerez a félpályán, és középen megiramodik. A tizenhatos előtt már úgy tűnik, hogy oda a lehetőség, ám szerencsés kerülmények között a bal oldalon érkező Szendrei Ákos elé pattan a labda, ő pedig 15 méterről jobbal egyből lapsoan a kapu jobb oldalába lő. 1–0

1. perc: A mérkőzést a kékben játszó vendégek kezdik, a hazai együttes fehérben.

Előzetes - Bravúros pécsi győzelem után az ETO mindenképpen javítani akar szegényes hazai mérlegén, ezt pedig csak győzelemmel tudja megtenni.
A Pécs ellen megsérült Babati, valamint a különböző okok miatt hiányzó Priskin, Csinger, Toma, Tuboly és Lacza állapotáról a klub nem adott felvilágosítást. Keresztes eltiltása miatt nem játszhat.

Tímár Krisztián vezetőedző:

Ellenfelünk az edzőváltás után játékrendszert váltott, a fizikális futballt erőltetik, letámadásokból próbálnak a védelem mögé kerülni. Alaposan kielemeztük a Kazincbarcikát, meg fogjuk találni azokat az apróságokat, amivel meg tudjuk nyerni a mérkőzést