Megyei bajnokság

2022.04.30. 20:18

Megyei foci - 9 gólig jutott a Himod, hat gól Kapuváron, koroncói és csornai győzelem + fotók, friss eredmények

Győzött a Vitnyéd, a Ménfőcsanak és a Pannonhalma is.

kisalfold.hu

Duna Takarék Megyei I. osztály

Credobus Tehetségközpont–SFAC 1900 2–0
Abda-VVFK Bau–Sza-Bi Qualit-Ménfőcsanak 0–2
Loland-Nyúl–DAC Nádorváros 1–1
Kapuvár–Gönyű 6–0

Csornai SE–Lipót Pékség 3–1
Carbodent-Vitnyéd–Jánossomorja 4–0
Pannonhalma-Horn–Győrszentiván 3–0
Koroncó-Üstökös FC Bácsa 3–1

Fotók a Csorna-Lipót meccsről

Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport
Győrújbarát-Kajárpéc-Herold Trans 1–0
Dunaszeg–Enese 4–0
Robo-Tech-Börcs–Bácsa II 1–2
Győrújfalu–Dunaszentpál 1–1
Győrzámoly–Rábapatona 2–1
LBW-Nyúl II–Kunsziget 0–5
Bőny-Royal Plast–Tét 1–1

Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport
Károlyháza–Mosonszolnok 3–1
Máriakálnok–MITE 0–3
Dunakiliti–Hegyeshalom 3–2
Noltech-Levél–Rajka 1–1
Ásványráró–Hédervár 0–3
Halászi–Püski 3–0
Lébény–Kimle 0–0

Megyei II. o. Soproni csoport
Szany–Rábapordány 0–1
Lövő–Petőháza 1–0
Répcementi–Hegykő 0–2
MET-NA-Veszkény–Rábaszentandrás 2–0
Rábatamási–Nagycenk 1–3
Beled–Bősárkány 3–1

Megyei III. o. Pálya–Vasút Győri A csoport
Gyömöre–Táp 0–2
Győrság–Gyarmat 5–0
Tényő–Szilver-Fer-Pér 3–1
Felpéc–Veszprémvarsány 0–6
Rábacsécsény–Solar CT-Mecsér 0–5
Csikvánd–Mezőörs 1–4
Pázmándfalu–Vámosszabadi 1–8
Sokorópátka–Bakonyszentkirály 4–6

Megyei III. o. Győri B csoport
Robo-Tech-Börcs II–Győrasszonyfa 0–5
Ikrény–Bajcs 7–1
Rábaszentmihály–Nagyszentjános 3–3
DAC II–Győri Cápák 5–1
Mindszentpuszta–Töltéstava 4–5

Megyei III. o. Mosonmagyaróvári csoport
Mosonszentmiklós II–Öttevény 0–2
Dunasziget–Hotel Lajta Park 2–2
Győrladamér–Győrzámoly II 1–0
Győrsövényház–Újrónafő 5–1
Bezenye–Kimle II 3–0 (játék nélkül)
Mosonudvar–Turbo-Tec-Győrújfalu II 3–4
Várbalog–MITE II 4–1

Megyei III. o. Barbár Pub Csornai csoport
Mihályi–Himod 1–9
Bágyogszovát–Rábakecöl 2–5
Osli–Farád 1–2
Jobaháza–Egyed 4–2
Markotabödöge–Kóny 8–1
Vág–Babót 8–1

Megyei III. o. Soproni A csoport
Egyházasfalu–Nagylózs 2–1
Fertőrákos–Csapod 2–2
Fertőd–Ágfalva 7–1

Megyei III. o. Soproni B csoport
Sopronkövesd–Sopronhorpács-Mészáros SE 1–3
SFAC II–Balf 3–5
Fertőendréd–Kapuvár II 4–0
Zsira–Répcevis 3–3

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában