2017. 01. 17. kedd - Antal, Antónia -6°C | 1°C

Triatlon: bravúrral szereztek aranyérmet

A XIX. Tisza Triatlon Klubcsapat Országos Bajnokságon a tiszaújvárosi gyógy- és strandfürdő területén szinte valamennyi korosztály tagjai szakadó esőben és erős szélben versenyeztek.

A hölgyeknél némi meglepetésre nem az utóbbi három évben „zsinórban" győztes ORTRI (Oroszlány), hanem a még ifjúsági és U23-as korú versenyzőkkel felálló Győri Vízisport SE nyerte meg a felnőtt bajnoki aranyérmet. Az úszás után még fej fej mellett haladt a két gárda, a kerékpározás során a győri lányok már jelentős előnyre tettek szert és a kiváló futásuknak köszönhetően bravúros győzelmet arattak.

Szakály Zsuzsanna (Győri Vízisport SE): – Nem számítottunk a győzelemre, de a kerékpározás után úgy éreztük, hogy akár sikerülhet is. A futás második körében biztosítottuk be sikerünket, melyet családi, baráti körben ünneplünk meg.

A győztesek, balról: Takács, Szakály Zsófia és Szakály Zsuzsanna

Felnőtt nők (750 m úszás, 20 km kerékpározás, 5 km futás): 1. Győri Vízisport SE (Szakály Zsófia, Szakály Zsuzsanna, Takács Anna, edzők: Liszkai Zsuzsanna, dr. Szakály Zsolt) 1:05:21 óra, 2. ORTRI 1:06:26, 3. Uniqa-Újbuda TC „A" 1:06:49.

Futsal: győri siker a döntő első meccsén

Színvonalas, izgalmas mérkőzésen a Duna Takarék ETO 4-2-re legyőzte a tavalyi bajnok Berettyóújfalut… Tovább olvasom