2017. 03. 26. vasárnap - Emánuel 4°C | 11°C Még több cikk.

Szép győzelem a kupában

Labdarúgás - A Győri ETO magabiztosan győzött az NB II-es Ajka otthonában a Magyar Kupában és továbbjutott a 16 közé.
Ajka–Győri ETO FC 1–5 (0–1)
Magyar Kupa-mérkőzés, Ajka, 500 néző. V.: Barna.

Győri ETO: Sztevanovic – Babic, Djordjevic, Fehér, Völgyi, Koltai (Copa, 56.), Tokody (Nicorec a szünetben), Pilibaitis, Józsi, Kink, Aleksidze (Bajzát, 50.).
Vezetőedző: Pintér Attila.

Gsz.: Mihalecz (68., 11-esből), ill. Fehér (45.), Józsi (48., 11-esből), Pilibaitis (54.), Völgyi (57.), Bajzát (78.).

A jó erőkből álló Ajka ellen az első félidő utolsó percében egy szöglet után szerezte meg a vezetést az ETO. A második játékrészben kilenc perc alatt újabb három gólt ért el a motiváltan játszó vendégcsapat és ezzel gyakorlatilag eldöntötte a továbbjutás sorsát.

Pintér Attila: – Köszönöm a a szurkolóinknak, hogy elkísértek minket. A segítségükkel elértük a célunk.

AZ NB I-es csapatok közül elbúcsúzott az ETO szombati bajnoki ellenfele, a Paks.

Eredmények: Baja–Haladás 0–1, Kaposvölgye–Paks 1–0, Pálhalma–Videoton 1–4, hosszabbítás után, Tura–MTK 0–6, Tatabánya–Pápa 1–2, Cegléd–Kecskemét 1–3, Tököl–Szigetszentmiklós 0–1, REAC–Szolnok 1–4, Nyírbátor–DVTK 0–4, Mezőkövesd–DVSC B 4–2, MTK B–Újpest 0–4.

Online interjú: az ETO focistáit kérdeztük

Szerkesztőségünk vendége volt a Győri ETO FC két labdarúgója Sasa Stevanovic, és Koltai Tamás. A… Tovább olvasom