2018. 05. 26. szombat - Fülöp, Evelin 13°C | 25°C Még több cikk.

Patrik megszerezte Győr történetének első taekwondo EB érmét

Lendvai Patrik Zénó Győr történetének első Taekwon-do EB érmét szerezte meg.
Április 12-15. között rendezték meg a szlovéniai Mariborban az ITF taekwondo Európa Bajnokság, ahol a magyar válogatottat egy győri versenyző, Lendvai Patrik Zénó is képviselte és erősítette.

Ifjúsági csapat speciáltechnikai törésben Lendvai Patrik Zénó Győr történetének első taekwondo EB érmét szerezte meg és állhatott a csapattal a dobogó harmadik fokára, a magyar fiatalok a rangos mezőnyben bronz érmet szereztek.

Az Európa elitjét felvonultató kontinens viadalon az önerőből versenyző magyar válogatott, köztük a fiatal győri versenyző összesítésben a rendkívül elismerésre méltó 6. helyen végzett az éremtáblázaton, ezzel minden idők eddigi legjobb EB szereplését tudhatják maguk mögött.

DAC-Trencsén és DAC-Slovan: Európáért küzdünk - légy a részese!

Gyere az Arénába és segítsd a csapatot! Hétfőn kezdődik a belépőjegycsomagok árusítása a… Tovább olvasom