2017. 03. 26. vasárnap - Emánuel 4°C | 11°C Még több cikk.

Ötöt lőtt Öttevény, Rajka, Győrladamér és Lébény

A megyei labdarúgó bajnokságok hétvégi fordulójának eredményei és bajnokságok állása.

Legfrissebb eredmények itt >>

Megyei I. osztály (tudósítások, nyilatkozatok >>)
A tabella élén továbbra is az Öttevény áll, miután 5-2-re nyertek Ménfőcsanakon. Ötször talált be a Rajka, a Győrladamér és a Lébény is.
Tabella itt >>
U19-es eredmények és tabella itt >>

Megyei II. osztály (részletes eredmények és góllövők >>)
Győri csoport
A gólok számára nem lehet panasz a győri csoportban, a nyolc meccsen 45 gól született. A Felpéc és a Győrújbarát továbbra is hibátlan, míg a Vámosszabadi és a Mindszentpuszta pont nélküli. A Táp ismét kikapott, a tavaly még első osztályú csapat csak a 11.
U21-es eredmények itt >>

Mosonmagyaróvári csoport
Már csak az Enese hibátlan, Dunaszigeten nyertek egy góllal. Az újoncok rangadója, a Bezenye-Győrzámoly mérkőzés 2-2-es döntetlen lett. Nem nyert még a Győrsövényház és a Mosonszolnok, a Dunaszigetnek pedig még pontja sincs.

Soproni csoport
Végre gólt lőtt a sopronkövesdi csapat, Farkas Vitényd elleni találata egyben a csapat első pontját is jelentette (1-1 lett a végeredmény). A tabella élén a hibátlan Fertőendréd és Répcementi áll.

Küzdelem a labdáért Kimlén.

Megyei III. osztály (részletes eredmények és góllövők >>)
Háromból három meccset nyert a Nyalka, ők vezetik a tabellát. Még pont nélküli a Szerecseny és Győrasszonyfa is, igaz utóbbi csapat most szabadnapos volt. Száz százalékos még a Sokorópátka is, de ők csak két meccset játszottak eddig.
Tartalék eredmények itt >>

Győri-csornai csoport
Az Ikrény 3-1-re nyert Acsalagon, így egyedüli 9 pontos csapatként vezetik a tabellát. 6-1-re nyert a Rábapatona a Bezi ellen, ezzel a tavaly még másodosztályú csapat feljött a negyedik helyre, a bezi csapat pedig megszerezte első gólját az idényben.

Csornai csoport
Ismét komoly győzelmet aratott a Rábaszentandrás, ezúttal a Szárföld csapatát győzték le 9-0-ra. 4-0-ra nyert a Farád, 3-0-ra a Babót, 4-2-re a Szilsárkány-Pásztori és 6-3-ra a Rábacsanak. A tabellát Rábaszentandrás és a Barbacs vezeti (mindkét csapat 9 pontos), pont nélküliként a Jobaháza és a Vág a sereghajtó.

Kapuvári csoport
A tabellát a száz százalékos Pereszteg vezeti 9 ponttal, a Nagycenk is megnyerte eddig minden meccsét, de ők egy meccsel kevesebbet játszottak, így csak a harmadik helyen állnak. 5-3 lett az Agyagosszergény-Répcevis találkozó. Az Újkér-Csapod mérkőzésen a 72. percben a vendégcsapat létszáma hat főre csökkent, így 7-1-es állásnál véget ért a találkozó.

A Várbalog ismét gólzáporos meccsen nyert, ezúttal azonban a Dunaszentpál ellen szorosabb volt a meccs (5-4 lett a vége). A MITE a Mosonszentmiklós vendégeként nyert 6-1-re. A Kunsziget 1-0-ra verte a Kimlét. A sorrend az élen három meccs után Várbalog, MITE, Kunsziget. Az alsóházi rangadót hazai pályán a Mecsér nyerte, míg az Ásványráró-Halászi mérkőzés 2-1-es állásnál a 43. percben félbeszakadt.

Először veszített pontot a Szany II elleni 2-2-es döntetlenjével a Fertőszéplak, így már nincs 100 százalékos csapat a bajnokságban. A SFAC a Goldschmidt elleni 5-2-es sikerével átvette a vezetést. A Sarród megszerezte első pontját. Hazai pályán 5-1-re kikapott a Harka, így továbbra is pont nélküliek.

• 4. RocknRolla 2010. augusztus 31. 12:35
    „"Háromból három meccset nyert a Nyalka, ők vezetik a tabellát." Az érdekes, ugyanis a hétvégén kikaptak Écstől 3:2-re! Tehát háromból kettőt nyertek és így az ötödikek!”
  • 3. Martyn94 2010. augusztus 30. 10:59
    „Tisztelt Szerkesztőség!
    A GyMS foci honlapja szerint az Acsalag-Ikrény meccsen az ikrényi gólokat Szabados, Bogdán illetve Nagy szerezték. A harmadik találat jó, viszont az első kettőt Soós és Fazekas lőtte. És a Rábapatona nem 6-1-re, hanem 7-1-re győzte le Bezit.”
  • 2. nmgr 2010. augusztus 29. 22:30
    „Az elírást javítottuk, köszönjük.”
  • 1. ACSA 2010. augusztus 29. 22:06
    „A tudósítás szerint a Bajcs pontnélküli maradt!!!-Pedig én egy olyan meccsen voltam amin 2:2 volt az redmény és azért egy pont jár!-Egy pont is PONT!”

Audi ETO: újabb torna, újabb siker

A németországi után a dunaújvárosi Kulcsár Anita-emléktornát is megnyerte az Audi-ETO női kézilabda… Tovább olvasom