2017. 09. 26. kedd - Jusztina 11°C | 19°C Még több cikk.

Nem sikerült a gólszerzés Csornán

A mérkőzés második félidőben a Csorna kapuja elé szorította ellenfelét, azonban a szerencse a vendégeknek kedvezett.
Csorna - Badacsonytonaj 0-1 (0-1)
Csorna, 200 néző. V.: Borbás.
Gsz.: Korpos.
Csorna: Lőre - Nagy Sz., Jakab Á., Buti, Tóth D., Kiss M. (Jakab G.), Horváth A., Baán, Véghelyi (Nyerges), Molnár G., Tóth Z. (Herczeg). Edző: Varga Péter.
Badacsonytonaj: Simon - Illés, Molnár Zs., Hegedüs, Kiss G., Szőcze, Orovecz, Hujber, Fonnyadt, Kiss M., Korpos (Oszterman). Edző: Koller Tamás.

A 10. percben egy, a félpályáról a kapu elé ívelt vendégszabadrúgást Szőcze az érkező Korpos elé fejelt, aki öt méterről lőtt a kapuba a tétovázó csornai védők és kapus mellett. 0-1. Öt perc múlva Véghelyi szöglete után a felfejelt labdát Molnár G. kapásból lőtte a rövid sarok felé, Simon azonban lábbal hárított. A 17. percben Tóth D. a 16-os sarkáról elvégzett szabadrúgását Simon ismét csak lábbal tudta hárítani. A 63. percben Nyerges cselezett a 16-oson, majd a jobb felső sarokba tartó lövése a kapufa belső éléről pattant kifele. Öt perc múlva Tóth D. 30 méteres lapos lövése megpattant egy védőn, a bal alsó sarokba tartó labdát a kapus bravúrral hárította. A 74. percben Korpos ugratta ki a lesen álló Kiss M.-et, akinek lövését Lőre bravúrral hárította. A 88. percben Buti beadását Herczeg csúsztatta a hosszú sarok felé, Simon azonban biztosan hárított. Egy perccel később Molnár G. került a kapussal szembe, lapos lövése azonban elakadt a kapusban.

Jók: Jakab Á., Tóth D., ill. Simon, Hegedüs, Molnár Zs., Hujber.

Varga Péter: - Szerencsétlen gólt kaptunk, amitől az első félidőben idegesen és kapkodva játszottunk. Szünet után hiába dolgoztunk ki számtalan helyzetet, sajnos a gólszerzés nem sikerült.
Koller Tamás: - Tompábban játszottunk, mint az elmúlt két hétben, de egy begyakorolt szabadrúgás-variáció után sikerült gólt szerezni.

A csornai csapat 15 pontjával továbbra is a 14. helyen áll.
A 19. forduló további eredményei és tabella itt >>

Hozta a kötelezőt az MTE 1904 a Vép ellen

Zuhogó esőben lejátszott 90 perc során, az első félidőben az MTE mezőnyfölényt harcolt ki, de… Tovább olvasom