2017. 03. 30. csütörtök - Zalán 8°C | 19°C Még több cikk.

NBIII: ráfizetett a Lipót

Labdarúgás - Egy hajrában kapott góllal szenvedett vereséget a Lipót. Győzött az SVSE, ikszelt a Csorna, kikapott az MTE 1904.
Haladás B–Lipót-Pékség 3–2 (0–0)
Szombathely, 200 néző. V.: Vidéki.

Haladás: Gőcze – Tar, Nagy B., Devecseri, Farkas, Szvoboda (Czafit), Szakály (Molnár Z.), Iszlai, Horváth D., Szalai R., Gyurján (Jagodics).
Edző: Máté Csaba.

Lipót: Deli – Ásványi, Fajkusz, Töltősi, Geri, Dömötör, Dombi (Visy), Burkus, Lappints, Gál B. (Wágenhoffer), Krén.
Edző: Gunyhó Ferenc.

Gsz.: Iszlai, Szalai R., Horváth D., ill. Gál B. (2).

A 46. percben Gál B. egy csel után 10 méterről a hálóba lőtt. 0–1. A 48. percben Töltősi a 16-oson belül szabálytalankodott. A büntetőt Iszlai a jobb alsó sarokba lőtte. 1–1. Két perc múlva Szalai R. lövése a hálóban kötött ki. 2–1. Az 55. percben Krén beadását a védők Gál B. elé fejelték, ő egyből a hálóba bombázott. 2–2. A 89. percben Horváth 13 méterről a hosszú sarokba lőtte a labdát. 3–2.

Jók: Szalai R., Iszlai, Devecseri, ill. Burkus, Gál B.

Máté Csaba: Szép eredmény ez a győzelem.

Gunyhó Ferenc: Az utolsó pillanatokban túl sok kockázatot vállaltunk a győzelemért, és így ráfizettünk.

SVSE-GYSEV–Sárvár 2–0 (1–0)
Sopron, 200 néző. V.: Keszthelyi.

SVSE: Kiss Sz. – Jablonkai, Smiljanic, Bagó, Dallos, Török R. (Böcskör Gy.), Lazic, Németh N. (Geeb), Böcskör Zs., Szántó D. (Németh D.), Varga Z.
Edző: Végh Tibor.

Sárvár: Szakos – Balassa (Gosztolya), Horváth L., Varga J., Szigeti, Szabó I., Máthé, Vajda, Vadász, Borsi (Varga G.), Szalay.
Edző: Németh József.

Gsz.:
Szántó D., Varga Z.

A 47. percben csattanós félidős befejezéssel a Vasút szerzett vezetést: egy jobb oldali beadás a védőkről Szántó D. elé pattant, aki egyből, 15 méterről a kapu közepébe bombázott. 1–0. Szünet után a vendégek kezdeményeztek többet az első 10–15 percben, Kiss Sz.-nek többször is védenie kellett, aztán Böcskör Zs.-nek a befejezés előtt 4 perccel sikerült nagy helyzetben kapuba találnia, amikor Varga Z. hozta kihagyhatatlan helyzetbe. 2–0.

Izgalmas, hibáktól sem mentes meccset láthattak a nézők, melyen a hazaiak rászolgáltak a három pontra.

Jók: Kiss Sz., Varga Z., Szántó D., Lazic, ill. Horváth L., Varga J., Vadász, Máthé.

Végh Tibor: – Nehéz, küzdelmes mérkőzésen ennyivel jobbak voltunk.

Németh József: – Nagyon jó iramú találkozón rászolgáltunk volna az egy pontra.

Celldömölk–Csorna 0–0
Celldömölk, 200 néző. V.: Balogh J.

Celldömölk: Tóth J. – Borsos, Győrvári, Szilágyi B. (Baranyai), Csákvári, Babics, Ambrus, Süle, Györkös, Kocsis T. (Velencei), Németh J.
Edző: Csákvári Zsolt.

Csorna: Lőre – Jakab G., Tóth D., Jakab Á., Nagy Sz., Baán (Fekete A.), Fenyő (Buti), Horváth A. (Régi), Molnár G., Véghelyi, Tujner.
Edző: Varga Péter.

A mérkőzés eleje és vége a Csornáé volt, a találkozó közepén pedig a Celldömölk került enyhe mezőnyfölénybe. Igazi gólhelyzetet egyik csapat sem tudott kialakítani. A Csorna immár hatodik alkalommal nem kapott gólt, azonban a későbbiekben a támadójátékon mindenképpen javítani kell. Jó játékvezetés mellett a mérkőzés összképe alapján a döntetlen igazságos eredmény.

Jók: Ambrus, Babics, Süle, Győrvári, Borsos, ill. Jakab Á., Nagy Sz., Véghelyi.

Csákvári Zsolt: – Míg nem rúgjuk be gólhelyzeteinket, ilyen eredmény fog születni.

Varga Péter: Hoztuk a most már szokásosnak mondható masszív játékunkat, talán többet is tettünk a győzelemért, mint az elmúlt héten, de a döntetlennel is meg kellett elégednünk.

Répcelak–MTE 1904 1–0 (0–0)
Répcelak, 150 néző. V.: Vizi.

Répcelak: Heinrich – Ulrich, Varga G., Kiss Z., Szandi, Bujtás, Bellovics (Csordás), Tamási, Takács P. (Imre), Takács Sz., Bödecs (Széles).
Edző: Tóth Zsolt.

MTE: Antal – Tóth G., Gardó (Horváth M.), Hannich, Schmatovic (Németh B.), Török, Lakatos, Kertész (Kovács M.), Kovács Á., Frick, Horváth Á.
Edző: Hannich Péter.
Gsz.: Takács Sz.

A 66. percben Takács Sz. az ötösről a kapu jobb oldalába helyezett. 1–0.

A sikert jobban akaró Répcelak megérdemelten győzött.

Jók: Heinrich, Varga, Takács, Csordás, ill. Kovács Á.

Tóth Zsolt: Nagyon fontos mérkőzést nyertünk meg kis szerencsével, megérdemelten.

Hannich Péter: – A mérkőzés egyetlen üde színfoltja a korrekt játékvezetés volt.

NBII: Ato bombájával győzött az ETO

Labdarúgás - A Gyirmót és az ETO B is győzelemmel zárta a 9. fordulót. Tovább olvasom