2017. 12. 18. hétfő - Auguszta -3°C | 3°C Még több cikk.

NBIII: pontmentés Csornán

Labdarúgás - Gól nélküli döntetlennel ért véget az MTE 1904-SVSE találkozó. Ikszelt a Csorna, és a Lipót is.
MTE 1904–SVSE-GYSEV 0–0
Mosonmagyaróvár, 200 néző. V.: Kovács G.

MTE: Antal – Németh B. (Schmatovich), Gardó, Hannich (Tóth N.), Horváth M. (Tóth Z.), Török, Kovács Á., Kovács M., Frick, Lakatos, Horváth Á. Edző: Hannich Péter.

SVSE: Kiss Sz. – Jablonkai, Wéninger, Dallos, Böcskör Gy., Lazic, Deák, Németh N. (Geeb),
Böcskör Zs. (Török R.), Szántó (Kovács M.), Varga Z.
Edző: Végh Tibor.

Alacsony színvonalú, gyenge mérkőzésen egyik csapat sem érdemelt volna győzelmet.

Jók: Antal, Török, ill. Lazic, Varga Z.

Hannich Péter: – Reméljük, folyamatos pontszerzésünk hatása érződik a szünet alatt. Sérültjeinket rendbe kell hoznunk.

Végh Tibor: – Küzdelmes mérkőzésen egyenlő erők harcoltak a pályán. Ha belőjük az első félidő végén a ziccerünket, más lett volna a mérkőzés.

Lipót-Pékség–Badacsonytomaj 2–2 (0–2)
Ásványráró, 300 néző. V.: ifj. Pados.

Lipót: Deli – Ásványi (Török), Fajkusz, Töltősi, Geri, Dömötör, Dombi, Burkus (Gollovitzer), Lappints (Magyar), Gál B., Krén.
Edző: Gunyhó Ferenc.

Badacsonytomaj: Simon (Horváth Á.) – Hujber, Szabó A., Hegedüs, Kiss G., Kiss J., Szőcze, Bódai, Kiss M., Tóbiás, Purt (Pandúr).
Edző: Damina László.

Gsz.: Fajkusz (2), ill. Kiss J., Hujber.

A 14. percben Kiss J. lőtt óriási gólt a léc alá. 0–1. A 22. percben 11-eshez jutott a badacsonytomaji csapat, Hujber lőtt a léc alá. 0–2. A 29. percben Krént rántották le a 16-oson belül, Gál B. 11-esét Simon védte. A 63. percben Fajkusz 10 méterről lőtt a hálóba. 1–2. A 77. percben Krén beadását a jókor érkező Fajkusz fejelte a hálóba. 2–2.

A gólhelyzetek sokaságát kihagyó lipóti csapat közelebb állt a győzelemhez.

Jók: Fajkusz, Krén, Deli, ill. Kiss J., Simon, Szabó A.

Gunyhó Ferenc: – Változatos mérkőzésen nagyot hajtottak a fiúk. Az egyenlítés után még komoly győzelmi esélyeink voltak.

Damina László: – Az otthonában eddig százszázalékos teljesítményt nyújtó Lipót ellen bravúr az egy pont megszerzése.

Csorna–Haladás B 2–2 (1–1)
Csorna, 300 néző. V.: Erdős.

Csorna: Lőre – Jakab G., Nagy Sz., Fenyő, Buti, Baán, Véghelyi (Régi), Kiss M., Molnár G., Vastag (Horváth A.), Fekete A. (Tujner).
Edző: Varga Péter.

Haladás B: Pőcze – Tar, Jagodics, Farkas, Lengyel D. (Kovács I.), Horváth D. (Devecseri), Szakály, Radó (Udvardi), Molnár Z., Gyurján, Szalai R.
Edző: Máté Csaba.

Gsz.: Molnár G., Buti, ill. Radó, Gyurján.

A 39. percben Radó a 16-oson belülre cselezte magát és kilőtte a bal alsó sarkot. 0–1. A 44. percben Véghelyi indította Feketét, aki fordulásból a kapu elé lőtte a labdát, amit az érkező Molnár G. pörgetett a kapuba. 1–1. A 75. percben Szakály ugratta ki Gyurjánt, aki a bal alsó sarokba lőtt. 1–2. A 89. percben Buti szabadrúgása után a labda a sorfalon megpattanva jutott a hálóba. 2–2.

A Csorna játékán érződött, hogy nem tudta pótolni hiányzóit, azonban az egy pontot így is sikerült megszereznie.

Jók: Nagy Sz., Buti, Molnár G., Fenyő, ill. Szakály, Lengyel D., Molnár Z.

Varga Péter: – Egy jó csapat ellen játszottunk, s a mérkőzés bizonyos részeiben a szombathelyi fiatalok irányítottak, de egy kitűnő lövéssel itthon tartottunk egy pontot.

Máté Csaba: – A mérkőzés képe alapján győzelmet engedtünk ki a kezünkből.

• 2. mikey 2009. október 27. 23:12
    „de végre nem állítottak ki senkit! már lassan ez is öröm”
  • 1. t_petyusz 2009. október 27. 09:13
    „HAJRÁ VASÚT!!!”

Válogatott mérkőzés győriekkel, rangadó előtt

Futsal - Magyarország EB-döntőt rendez januárban, s a felkészülés jegyében Görögország ellen játszik… Tovább olvasom