2017. 07. 27. csütörtök - Olga, Liliána 16°C | 21°C Még több cikk.

NB III: Jól jártak, hogy játszottak

Labdarúgás - NB III-as megyei csapataink közül csak az MTE 1904 és a Lipót játszotta le hétvégi meccsét. Éppen egymás ellen. Hannich Péter csapata győzött.
NB III, Bakony-csoport

MTE 1904 - Lipót-Pékség 2-1 (2-0)
Mosonmagyaróvár, 500 néző. V.: Borbás.
Gsz.: Szabó M., Kohajda, ill. László.

MTE 1904: Antal – Kovács, Gardó, Tóth N., Balázs (Vinter), Schmatovich, Török (Szabados M.), Szabados I., Kohajda (Régi), Szabó M., Tóth G.
Edző: Hannich Péter.

Lipót: Nagy K. – Jablonkai, Török, Kun, Töltősi, Fajkusz, Lappints (Gollovitzer), Kiss (Krén), Burkus (Magyar), László, Leskó. Edző: Gunyhó Ferenc.

A mérkőzés egyperces gyászszünettel kezdődött a közelmúltban elhunyt Knám Károly emlékére.

1. p: Szabadrúgás után a védőkről lepattanó labdát Szabó M. 18 méterről laposan a bal alsó sarokba lőtte. 1–0.

14. p: Schmatovich szép cselekkel ment el a bal oldalon, lapos beadását Kohajda 5 méterről pörgette a hálóba. 2–0.

30. p: Török 25 méteres szabadrúgása a felső kapufát találta el.

61. p: Golovitzer ment el a bal oldalon. A kifutó Antalt megelőzve középre gurított és a jókor érkező László az üres kapuba lőtt. 2–1.

A gyorsan szerzett vezető gól után az MTE 1904 irányította a mérkőzést és tovább növelte az előnyét. Húsz perc után kiegyenlített lett a játék, de ekkor is a hazaiak támadásai jelentettek több veszélyt. Szünet után változott a játék képe, a Lipót lett a kezdeményezőbb és László révén szépített. A mérkőzés végére a hazaiak elfáradtak, de az első félidőben szerzett előnyüket tartani tudták a meddő támadójátékot nyújtó lipótiak ellen. A hazaiak győzelme megérdemelt.

Jók: Schmatovich, Szabó M., Kohajda, ill. Kun, László.

Hannich Péter: – A mérkőzés összképe alapján megérdemelt a győzelem.

Gunyhó Ferenc: Támadtunk, de sajnos nem jutottunk el a befejezésekig.

Győzelemmel kezdte a tavaszt a Győri ETO FC

Labdarúgás - Győzelemmel kezdte a tavaszt a Győri ETO FC. A zöld-fehérek visszavágtak a… Tovább olvasom