Öttevény, 100 néző. V.: Radasics.

Öttevény: Molnár M. – Wágenhoffer G., Kovács P., Vígh, Virág, Jakab, Nagy L., Hécz, Keszthelyi (Fekete), Molnár B., Hegedüs. Edző: Ördög József.

Kapuvár: Dold – Kiss Á., Péter (Fehér B.), Kovács M., Csorvásy, Menyhárt, Horváth R., Varga B. (Sárándy), Juhász B. (Papp R.), Weiszdorn, Varga T. Edző: Mayer János.

Gsz.: Hegedüs, Jakab, Molnár B., ill. Horváth R.

Remek labdarúgóidőben, jól előkészített pályán kezdődött a mérkőzés, amely előtt mindkét szakvezető a győzelemben reménykedett. Az első félidő fele a két 16-os között hullámzó játékkal telt el. A 35. percben Varga T. bal oldali szögletét Horváth R. fejelte a hazai kapuba. 0–1. A 43. percben Jakab jobb oldali szögletét középen megcsúsztatták és a hosszú oldalon érkező Hegedüs a hálóba lőtt. 1–1. Gyors góllal kezdődött a második félidő. A 49. percben Jakabot pazar labdával ugratták ki a jobbösszekötő helyén és 12 méterről nagy erővel a léc alá lőtt. 2–1. A 65. percben Molnár B. csapott le egy lecsorgó labdára és az ötösről a hálóba passzolt. 3–1. Összességében a második félidőben mutatott jó és magabiztos játékával megérdemelten nyert a hazai csapat.

Jók: Hegedüs, Molnár B., Nagy L., Hécz, ill. Horváth R.

Ördög József: – Magabiztos győzelemmel köszöntük meg Papp István önzetlen segítségét.

Mayer János: – Amíg sorban ajándékozzuk meg akár otthon vagy idegenben az ellenfeleinket, továbbá nem magunkban, hanem másban keressük a hibát, nem lehet más a vége.
Gőgh Péter

Lipót-Pékség–HG Logistic-Győrszemere 3–2 (0–0)
Lipót, 200 néző. V.: Csirke.

Lipót: Cseri – Ásványi, Závori, Litresics, Bodó, Vojnisek, Bolega, Bella, Bartal (Endrődy I.), Balás (Érsek), Zimonyi (Csete). Edző: Makkos Tamás.

Győrszemere: Takács – Máj (Polyák), Németh Márk, Nagy G., Fajkusz, Németh Máté, Horváth B., Germán, Kalcsó, Vörös Torma, Herold (Nagy L.). Edző: Germán Ferenc.

Gsz.: Vojnisek (2), Bolega, ill. Horváth B., Vörös Torma.

A kétszer hátrányból felálló lipóti csapat a maga javára tudta fordítani a találkozót a kiválóan játszó Győrszemere ellen.

Jók: Vojnisek, Bella, Bodó, Bolega, ill. Németh Márk, Horváth B.

Makkos Tamás: – Tudtuk, hogy a Győrszemere képes kihasználni a hibáinkat. Töretlen elszántsággal ellensúlyoztuk az ellenfél rutinját és szép győzelmet arattunk.

Germán Ferenc: – Egyenlő erők küzdelmében sajnos a dekoncentráltságunk miatt drága árat fizettünk. Az ellenfél pontrúgásaival nem tudtunk mit kezdeni.

Gönyű–Csorna 0–2 (0–1)
Gönyű, 100 néző. V.: Juhász B.

Gönyű: Vörös – Végh, Böcz B., Kovács M., Kiss Z. (Zvezdovics), Anduska (Kürti), Dávid, Póczik, Mikli, Bognár Á., Böcz A. (Terdik). Edző: Józsa Péter.

Csorna: Lőre – Fehér K., Csonka, Lajtos (Nyerges), Csölle (Visy), Babics, Győrvári (Tóbiás), Szabó A., Bognár Zs., Nagy Sz., Serfőző. Edző: Varga Péter.

Gsz.: Csölle (2).

Jó iramú, sportszerű mérkőzésen a gönyűi csapat mezőnyben egyenrangú ellenfele volt a listavezetőnek. Ha a játékvezető megadja a jogosnak tűnő 11-est a hazaiaknak, a vége izgalmas is lehetett volna.

Jók: Vörös, Kiss Z., Böcz B., ill. Csölle, Nagy Sz., Babics, Fehér K., Bognár Zs.

Józsa Péter: – Játszottunk egy jó meccset, amelyen a listavezető kihasználta hibáinkat és megérdemelten nyert.

Varga Péter: – A lelkesen küzdő hazai csapat otthonában tíz perc kivételével magabiztosan és jól futballoztunk.

Fertőszentmiklós–WHB-Ménfőcsanak 0–2 (0–0)
Fertőszentmiklós, 200 néző. V.: Armstrong.

Fertőszentmiklós: Kovacsics – Fábián, Keresztes, Horváth P., Horváth I., Horváth D. (Ratatics), Soós, Mészáros M., Árki, Kalmár, Gergácz (Varga B.). Edző: Katona Sándor.

Ménfőcsanak: Molnár M. – Kamara, Szenftner (Süveges), Mondovics, Papp, Király, Vados (Csaplár), Visy, Menyhárt, Kertész, Gajdos (Kovács Z.). Edző: Lenzsér Zsolt.

Gsz.: Király, Kovács Z.

Egyenlő erők küzdelmében a hazaiak hagytak ki  több helyzetet, a gólokat viszont a vendégek szerezték.

Jók: Keresztes, Soós, ill. mindenki.

Katona Sándor: – Amit idegenben felépítünk, azt hazai pályán sikerül lerombolni.

Lenzsér Zsolt: – Mindenképpen nyerni szerettünk volna, ezért a mérkőzés háromnegyed részében többet is tettünk a győzelemért. Utána viszont ráültünk az eredményre és ez majdnem megbosszulta magát.

Bácsa–I. G. Gasket-Rajka 1–3 (1–1)
Bácsa, 100 néző. V.: Ákos D.

Bácsa: Ács – Katona M., Hegyi, Kun, Dombi Á. (Pintér), Bokor, Török, Dömötör, Katona V. (Nagy), Bögöly (Sipos), Dániel. Edző: Talabér Tamás.

Rajka: Madácsi – Willmann (Varga B.), Takács R. (Brasch), Derdák, Gálik, Batyanek, Diviak, Banyár, Kelemen, Ladányi (Karas), Zubán. Edző: Cerovsky Péter.

Gsz.: Katona V., ill. Willmann (2), Derdák. Kiállítva: Dániel.

A korai kiállítás miatt tíz emberrel játszó hazaiak hibáit könyörtelenül kihasználta a vendégcsapat.

Jók: Katona V., Katona M., ill. Willmann, Derdák, Gálik.

Alföldi Zoltán pályaedző: – Az igazságtalanság kiváltotta indulat negatív irányba befolyásolta csapatunkat.

Cerovsky Péter: – A hazai vereség után tartottunk ettől a mérkőzéstől, de szerencsére sikerült győznünk. Mindenki bebizonyította, hogy tud harcolni.

Beled–Petőháza 2–1 (1–1)
Beled, 200 néző. V.: Baán A.

Beled: Hegyi – Abdai, Torma, Németh R., Bakos, Horváth I. (Szűcs), Varga T., Pinczés, Bödecs B., Dobos (Bödecs D.), Kiss D. (Molnár Z.). Edző: Farkas Ferenc.

Petőháza: Bognár – Horváth S., Nagy R., Müller, Szabó P., Kovács Galavics M. (Szabó D.), Böcskör (Szabó Á.), Hadarics (Récsei B.), Molnár G., Récsei J. Edző: Kovács-Galavics Frigyes.

Gsz.: Varga T., Bödecs B., ill. Kovács Galavics M.

Küzdelmes mérkőzésen megérdemelt hazai siker született.

Jók: Varga T., Abdai, Hegyi, Pinczés, ill. senki.

Farkas Ferenc: – Fontos mérkőzésen sikerült megszerezni a három pontot. Az elmúlt mérkőzésekhez képest sokkal harapósabbak voltunk.

Kovács-Galavics Frigyes: – Csapnivalóan játszottunk, egyenesen be vagyunk oltva gól ellen. Gratulálok az ellenfélnek, hogy helyzet nélkül tudott két gólt szerezni.

Lébény–Loland-Nyúl 3–2 (2–1)
Lébény, 300 néző. V.: Lukácsi.

Lébény: Élő – Kopf, Varga Z., Sallai, Frank, Németh D., Czeitler (Sárközi), Nagy Sz., Nemes (Balla), Horváth G. (Kertész), Lanzendorfen. Edző: Horváth Tamás.

Nyúl: Varga I P.  – Kapa Márkó, Gayer, Töltősi, Kapa Martin (Kovács M.), Varga II P., Wolf (Szilasi), Varga Zs., Kállai, Csuti (Németh G.), Rigó. Edző: Horváth Dénes.

Gsz.: Nemes (2), Horváth G., ill. Rigó (2).

Jó iramú, izgalmas mérkőzésen döntőnek bizonyult, hogy a hazaiak mindkét félidőt góllal kezdték.

Jók: Nemes, Varga Z., Sallai, Horváth G., Nagy Sz., ill. Rigó, Varga II P., Kapa Márkó.

Horváth Tamás: – Végig óriási csata volt a mérkőzésen, ahol nagyon sokat tettünk a győzelemért.

Horváth Dénes: – A játékvezetői felfogáshoz jobban alkalmazkodó, a kapu előtt határozottabb hazai csapat nem érdemtelenül nyerte meg ezt a színes összecsapást.

Jánossomorja–DAC Foci 24 2–3 (1–1)
Jánossomorja, 200 néző. V.: Péter G.

Jánossomorja: Tüske – Fettik (Cseri L.), Szabados G., Gaál, Fuhrmann, Szalai, Cseri G., Darázs (Tóth N.), Szabados M., Herczeg O. (Sebők), Tóth K. Megbízott edző: ifj. Drobnitsch Tamás.

DAC: Kiss A. – Kulcsár (Szigeti), Mészáros Zs., Pintér, Korsós Gy., Kovács G., Tóth D., Kurucz, Leal, Kalmár (Bognár L.), Takács P. (Szalai P.). Edző: Rokob Péter.

Gsz.: Szabados M., Sebők, ill. Kurucz, Korsós Gy., Takács P.

A Jánossomorja támadott többet, több helyzete is volt a mérkőzésen, de a szerencsésebb csapat nyerte meg a meccset.

Jók: senki, ill. Takács P., Pintér, Leal, Korsós Gy.

Ifj. Drobnitsch Tamás: – Amíg ilyen gyermeteg gólokat kapunk, addig esélyünk sem lesz a felzárkózásra.

Rokob Péter: – Nagy erőket mozgatott meg a hazai csapat, ezért taktikusan kellett futballoznunk.

16. Petőháza 17

Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport 21. forduló.

16. Börcs 15

Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport 21. forduló.

16. Bezenye 14

Megyei II. o. Foton Soproni csoport 21. forduló.

16. Agyagosszergény 3

Megyei III. o. Pálya Vasút Győr Kelet 21. forduló.

14. Nyalka 13
15. Mindszentpuszta 10