Bácsa, 100 néző. V.: Lukácsi.

Bácsa: Katona T. – Kulcsár, Kiss B., Bognár Á. (Posta), Simigla, Sipos, Kurucz, Katona V., Bögöly P. (Mendel), Kalmár, Veller. Edző: Korsós György.

Öttevény: Papp I. – Fuhrmann, Wágenhoffer, Keszei, Varga J., Vígh (Puter M.), Hécz, Nagy L,. Nagy R., Klement (Németh M.), Horváth B. (Puter G.). Edző: Germán Ferenc.

Gsz.: Sipos, ill. Vígh (2), Wágenhoffer, Nagy R.
Kiváló első félidőt produkált a két csapat. A 21. percben váratlanul szerezte meg a vezetést az Öttevény (0–1), majd Vígh Norbert révén – lemásolva első fejesét – az előnyüket is megduplázták a vendégek (0–2). Rövid időn belül egyenlíthettek volna a bácsaiak, de a hazai ziccerek kimaradtak. És amilyen a futball, egy kapu előtti kavarodásból Wágenhoffer Gergely lőtt gólt (0–3). Veszítenivaló híján a második játékrészben nagy elánnal támadott a hazai csapat. Veszélyes helyzetek követték egymást, a szépítés sikerült is Sipos Máté révén (1–3). A bácsaiak kockáztattak így a végén Nagy Roland élt a kínálkozó lehetőséggel és beállította a végeredményt (1–4).
Összességében gyönyörű megoldásokkal tarkított, színvonalas mérkőzésen a helyzeteivel jobban gazdálkodó vendégek megérdemelt győzelmet arattak.
Jók: Sipos, Veller, Kulcsár, ill. Papp I., Varga J., Keszei, Klement, Vígh.

Korsós György: – Egész tavaszunk az ellenfél által ki nem kényszerített egyéni hibák utáni gólokról és a kihagyott helyzetekről szól. Mentális problémákkal küszködünk.

Germán Ferenc: – Az első félidei jó játékunk három pontot eredményezett, aminek nagyon örülök. Gratulálok az egész csapatnak a mai teljesítményéhez.

SFAC 1900–Hegyeshalom 3–0 (1–0 )
Sopron, Anger réti pálya, 100 néző. V.: Krasznai R.

SFAC 1900: Ribovics – Luisser, Horváth P., Kelemen, Göndöcs, Füzi, Kovács D., Barkovics (Fényes), Récsei (Németh R.), Honyák, Olasz (Gürtet). Edző: Urbán Flórián.

Hegyeshalom: Takács B. – Gláser, Baranyai, Varga B., Kónya, Csányi, Derdák, Pál G. (Orosz P.) Régely, Tóth F., Gyenge. Mb. edző: Baranyai József.

Gsz.: Honyák (2), Kelemen.
Kiváló játékvezetés mellett a hazai csapat könnyedén nyert, százszázalékos ziccerei közül hármat kihasznált, így ebben az összevetésben jobbnak bizonyult az ellenfelénél.
Jók: Ribovics, Göndöcs, Honyák, Kelemen, Horváth P., ill. Régely, Orosz, Baranyai, Gyenge, Derdák.

Urbán Flórián: – Előbb-utóbb minden sorozat megszakad...

Baranyai József: – Az egyik oldalon kihasználták a helyzeteket, a másikon nem.

Loland-Nyúl–Lébény 3–0 (2–0)
Nyúl, 250 néző. V.: Horváth Z.

Nyúl: Kiss A. – Kapa Martin, Kapa Márkó, Varga Zsolt, Rigó, Varga P., Varga Zsombor, Töltősi, Vörös Torma (Kecskeméti), Visy (László N.), Herczeg (Szabó A.). Edző: Varga Péter.

Lébény: Gadavics – Mészáros P., Fenesi, Domoszlai (Fördős), Süveges (Élő), Pintér K., Terdik (Károlyi), Hegedüs, Boczor, Szücs G., Németh D. Edző: Pék László.

Gsz.: Kapa Márkó, Visy, Rigó.
Sportszerű mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem született a szervezetten játszó, de inkább a védekezésre koncentráló Lébény ellen.
Jók: Kapa Márkó, Varga Zsolt, Varga Zsombor, Rigó, ill. Fenesi, Boczor, Mészáros P.

Varga Péter: – Fiatal csapatom szorgalmasan gyűjti a pontokat hol látványos, hol gyengébb játékkal. Ma közepes teljesítménnyel nyertünk a sportszerű vendégek ellen.

Pék László: – A vereség ellenére elégedett vagyok a csapat hozzáállásával és játékával egyaránt. Egyéni hibáinkat könyörtelenül kihasználták a rutinosabb hazaiak.

Kapuvár–Hédervár 1–1 (1–1)
Kapuvár, 250 néző. V.: Fuhrmann.

Kapuvár: Vass – Kecskés, Szabó Szebasztián, Horváth P., Bognár L., Tar, Böcskör Gy. (Lukácsi), Győrvári, Debreceni (Böcskör Zs.), Kerékgyártó (Mozsolits), Árki. Megbízott edző: Böcskör Zsolt.

Hédervár: Endrődy B. – Szabó Szilárd, Széles, Jász, Benczinger, Leskó, Nagy Cs., Lappints, Molnár Á. (Korcz), Kiss Á., Antalkovics. Edző: Tiba Zoltán.

Gsz.: Győrvári, ill. Szabó Szilárd.
Mindkét csapat támadó szellemben futballozott és végül igazságos döntetlen született.
Jók: Győrvári, Debreceni, Árki, ill. Lappints, Szabó Szilárd.

Böcskör Zsolt: – Az első félidei negyedórás rövidzárlat után magára talált a csapat.

Tiba Zoltán: – Az első félidőben kimaradtak a helyzetek. A szünet után pedig egyenlő erők küzdelmét láthatták a szurkolók.

Gönyű–Beled 1–0 (0–0)
Gönyű, 200 néző. V.: Csirke.

Gönyű: Vörös – Kiss Z., Máté Sz., Sovány, Végh, Böcz A. (Takács N.), Lanzendorfen, Czeitler, Tóth R., Sárközi, Papp T. Edző: Kertész Balázs.

Beled: Soós – Kiss K., Varga D., Szemes (Vass), Szabó D., Bontó, Molnár Z., Varga T., Torma, Gábor Sz. (Molnár M.), Marton Z. Edző: Csordás Csaba.

Gsz.: Czeitler.
Jó iramú mérkőzésen a hazaiak a több nagy gólhelyzetükből egyet értékesítettek, így megérdemelten szerezték meg a három pontot.
Jók: mindenki, ill. Soós, Torma, Kiss K.

Kertész Balázs: – Igazi csapatmunkával sikerült felőrölnünk a szívósan és szervezetten játszó beledi együttest.
Csordás Csaba: – Abszolút ikszes mérkőzés volt. Hiába dominált jobban az ellenfél, egy gyorsan elvégzett szabadrúgásgólra rosszul reagáltunk. Megérdemelten nyert a Gönyű, mert jobban akarta a sikert.

Győrszentiván–Lipót-Pékség 0–5 (0–2)
Győrszentiván, 200 néző. V.: Herm L.

Győrszentiván: Kasza – Kapuváry, Bieder A., Stefanits, Hanicz, Kertész (Halász), Bieder T., Lenhardt (Takács P.), Vadász, Szabó P. (Szántó), Czuppon. Edző: Zsédely Attila.

Lipót: Takács N. – Molnár M., Csete (Nyári), Bella, Zimonyi, Varga T., Bieder G., Vojnisek (Schilinger D.), Schilinger R., Huszty, Füleki. Edző: Cseri Mihály.

Gsz.: Füleki (4), Schilinger D.
Amennyire tudta, a hazai csapat megnehezítette az esélyesebb Lipót dolgát, de a mérkőzés végére kiütközött a tudáskülönbség.
Jók: Kasza, Czuppon, Szabó P., ill. mindenki.

Zsédely Attila: – Az eredmény ellenére nem érheti szemrehányás a csapatot. Amit tudtunk, megtettünk a jó eredmény érdekében, de el kell ismerni, hogy az ellenfél sokkal jobb volt.

Cseri Miály: – Sokat kellett dolgoznunk a századik gólunkért, ami jó játékkal sikerült egy sportszerű, szimpatikus ellenféllel szemben.

Herold Trans-Ménfőcsanak–Rajka Green 9–0 (4–0)
Győr-Ménfőcsanak, 200 néző. V.: Ábrahám T.

Ménfőcsanak: Ficsór – Szilvágyi (Veres), Nagy Á., Zámbó, Visy, Weitner, Püspök (Póczik), Németh B., Nagy B. (Ködmön), Csonka, Böcskey. Edző: Mayer János.

Rajka: Grebeshkov – Diviak, Hegyi B. (Matusich), Batyanek, Bauer, Belovic, Gaszner D., Kireth, Baják, Bubeník, Takács R. Edző: Rastislav Kunst.

Gsz.: Weitner (3), Böcskey (2), Visy, Csonka, Szilvágyi, Grebeshkov (öngól). Kiállítva: Batyanek.
A hazai csapat motiváltan, nagyon jól futballozott, ráadásul számtalan ménfőcsanaki helyzet ki ismaradt, így akár nagyobb különbségű is lehetett volna a hazai győzelem.

Jók: mindenki, ill. senki.
Mayer János: – Motiváltan, szemre is tetszetősen játszottunk. Azt hiszem, megérdemeltük ezt a győzelmet és a jó játékot is.

Rastislav Kunst: – Gratulálok a hazai csapatnak, megérdemelten tartotta otthon a három pontot. További sok síkert kívánok az ellenfelünknek.

Jánossomorja-Fertőszentmiklós 1–1 (0–1)
Jánsosomorja, 200 néző, V.: Horváth Martin.

Jánossomorja: Tüske – Takács B. (György J.), Fettik, Tóth II Kristóf,. Menyhárt, Soós (Lőrincz), Maidics, Tóth I Kristóf (Dudás), Kantó, Gaál Z., Cseri. Edző: Varga Róbert.

Fertőszenmiklós: Majer – Kovács Galavics M., Keresztes, Galambos, Ratatics, Mészáros M. (Ambrus A.), Ambrus Cs., Bokán, Holzmann, Kiss Á. (Péter D.), Fábián. Edző: Majoros Zoltán.

Gsz.: Fettik, ill. Mészáros M.
Az első félidőben a hazai csapat támadott többet, de az első és egyetlen támadásból gólt szereztek a vendégek. A szünet után óriási helyzetet hagytak ki a fertőszentmiklósiak, míg a Jánossomorja a találkozó hajrájában egyenlített. Összességében a hazai csapat ajándékozott egy pontot a vendégeknek.
Jók: Menyhárt, ill. Mészáros M., Ambrus Cs., Keresztes, Holzmann.

Varga Róbert: – A csapat tartását mutatja, hogy már háromszor sikerült talpra állnunk az eredménytelen első félidők után.

Majoros Zoltán: – Kétarcú mérkőzésen megint az utolsó percekben úszott el a győzelem, bár a mérkőzés összképe alapján a döntetlen igazságos.
Megyei foci - Bácsa - Öttevény

Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport 22. forduló.
16. Börcs 11/20

Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport 22. forduló.

15. Sopronkövesd 3/19

Pálya-Vasút Megyei III. Győr-Keleti csoport 22. forduló.
14. Töltéstava 11/19
15. Mindszentpuszta 7/20