2017. 10. 21. szombat - Orsolya 9°C | 16°C Még több cikk.

Majdnem sikerült: Győrszemere-Haladás 1-2

A Magyar Kupa 3. fordulójában a Haladás 2-1-re legyőzte a Győrszemere együttesét, így továbbjutott.

KATTINTSON IDE - VIDEÓSI INTERJÚK A MECCSRŐL JAKL ANTALLAL ÉS CSERTŐI AURÉLLAL.

GYŐRSZEMERE KSK–SZOMBATHELYI HALADÁS 1–2 (0–1)
Győrszemere, 150 néző.
Vezette: Becséri Dániel (Becséri Gergely, Szűcs László)

GYŐRSZEMERE: Takács N. – Szalai (Máj, 85.), Tóth G. (Regner, 72.), Baracskai, Barabás – Török (Makkos, 79.), Jäkl, Klement B., Herold – Sági, Germán.
Edző: Makkos Tamás, Germán Ferenc

HALADÁS: Rózsa – Csontos, Korolovszky, Devecseri (Jagodics, 75.), Nagy Z. – Obrics (Kovács I., 63.), Simon A., Molnár B., Iszlai, Sipos N. – Fodrek (Rácz, 70.).

A mérkőzés online közvetítése:

90. perc: Vége a mérkőzésnek.

76. perc: Vezet a Haladás. Megint a bal oldalon vezetett gyors támadást a Hali, a védők mögé ívelt labdára Rácz érkezett, aki most nem hibázott, és a kapufa segítségével a kapuba passzolt. 1-2.

74. perc: Regner kapott sárga lapot a hazai csapatban.

72. perc: Gyors bal oldali támadás után Rácz érkezett egyedül a kapu torkában, de rosszul találta el a labdát, így 6 méterről mellé pörgetett.

62. perc: Molnár Balázs bombáját védte bravúrral Takács.

Galéria! Fotók: Cseh Róbert

61. perc: Sipos végezhetett el szabadrúgást a tizenhatos bal oldaláról, közel az alapvonal közeléből. A védőkről levágódó labdára többen is érkeztek, ám Klement az utolsó pillanatban mentett.

56. perc: Egyenlít a hazai csapat. Sági a gólszerző. 1-1.

52. perc: Simon szólózott át a saját, majd csaknem a Győrszemere térfelén is. Mivel Takács kimozdult a kapujából távolról próbálkozott, de a 35 méteres lövés fölé szállt.

47. perc: Fodrek húzott el a jobb oldalon, és mivel középen nem érkezett senki, kissé kisodródott helyzetből 13 méterről lőtt. Nem sokkal mellé.

45. perc: Elkeződött a második félidő

A megyei I. osztályú Győrszemere egyenrangú ellenfele az elévonalbeli Haladásnak. A hazaiak több veszélyes lehetőséget is kidolgoztak, ám a vezetést Simon révén a vendégek szerezték meg.

45. perc: Vége az első félidőnek.

42. perc: Iszlai is sárga lapot kapott a szombathelyi csapatból.

41. perc: Klement jó 35 méterről lőtt el egy szabadrúgást. A labda a tizenhatoson belül vágódott le az egyik védőről. Kezezés gyanús eset volt.

37. perc: Szép kényszerítőzés után Herold emelt a kapuba 12 méterről. A játékvezető les miatt nem adta meg a gólt.

35. perc: Simon tört be a hazai tizenhatoson belülre a bal oldalon, Tóth szorításában lőtt, de a labda keresztben elment a kapu előtt.

32. perc: Devecseri rántotta le a védők közül kilépő Ságit. Sárga lap.

29. perc: Nem áll be védekezni, sőt bártan támad a Győrszemere. Herold ugratta ki középen Germánt, aki a kiinduló kapus fölött a hálóba emelhetett volna, ám Rózsa centikkel ugyan, de megelőzte a hazai csatárt.

21. perc: Herold forgatta meg a Hali védőit a bal oldalon, két csel után elválaszották a labdától. A bíró nem látott szabálytalanságot, a szemerei játékosok szabadrúgást reklamálnak.

16. perc: Simon góljával vezet a Haladás. Iszlei ugratta ki a Hali U20-as válogatott játékosa futtából, 22 méterről lőtt a kapuba. 0-1.

12. perc: Egy előrevágott labdának Baracskai futott alá. Fodrek előzte meg a védőket és 18 méterről lőtt. Takács védett.

6. perc: Fodrek 25 méteres szabadrúgása pattan le a sorfalról.

1. perc: A hazai csapat kezdte a mérkőzést.

Kivétel a nemzetközi kupában szereplő/szerepelt négy csapat, a DVSC, a Győri ETO FC, a Videoton és a ZTE. A sorozat 3. fordulójában öt megyei csapat érdekelt.

A Magyar Kupa 3. fordulójának párosítása, ma 15.30 óra: Győrszemere–Haladás, Tisza Volán SC–Szolnok. Szerda, 15.30 óra: Győri ETO B–Lombard-Pápa, Lipót-Pékség–Veszprém, SVSE–Gyirmót, Bonyhád–Siófok, Szekszárd–Kaposvár, Kakasd–Baja, Balatonlelle–Paks, Teskánd-Barcs–Zalaszentgrót mérkőzés győztese, Budaörs–Bp. Honvéd, Újbuda–FTC, Videoton-Puskás Akadémia–MTK, Tököl–Vasas, Dunaharaszti– MTK B, Bp. Honvéd B–Tatabánya, BKV Előre–Dunakanyar- Vác, REAC–Szigetszentmiklós, Cegléd–Makó, Eger–Mezőkövesd, Putnok–Felsőtárkány, Pétervására–Bőcs, Tiszakanyár– DVSC-DEAC, Bárándi KSE–Nagyecsed, Tiszabecs–Nyíregyháza. Szerda, 18 óra: PMFC–Kaposvölgye, Békéscsaba–Kecskemét. Az Újpest FC erőnyerő.

A megyei szövetségben elkészítették a megyei Magyar Kupa 4. fordulójának sorsolását. Címvédőként az SVSE kiemelt. A mérkőzéseket – kettő kivételével – szerdán rendezik.

A párosítás, szeptember 22., szerda 16.30 ó: Und–Lövő, Újkér–Hegykő, Beled–Kapuvár, Vág–Petőháza, Osli–Szany, Barbacs–Kóny, Rábacsécsény–Töltéstava, Ikrény–Dunaszeg, Kunsziget–Bajcs, Táp–Nyúl, Hédervár–Csorna, Püski–MTE 1904, Dunakiliti–Jánossomorja. Szeptember 29., szerda 16.30 ó: Pér–Győrszemere, Győrzámoly–Lipót.

Mint címvédő, a Soproni VSE kiemelt. Az 5. fordulót jövő tavasszal rendezik.

• 4. WTF 2010. szeptember 21. 22:13
    „Szerintem semmi baj a cikk címével. Valóban nem állt messze a Szemere a továbbjutástól, minden elismerésem az övék!”
  • 3. T. 2010. szeptember 21. 19:40
    „"Majdnem?" Majdnem a kutya se szarik.... :) Ezt a hülye címet!”
  • 2. dogosrobi 2010. szeptember 21. 19:40
    „Ez a Haladás részéröl kurva gyenge!!!!!!!!4Elismerésem a Szemereieknek!!!!!!!!!!”
  • 1. piroskaésabarkasz 2010. szeptember 21. 19:07
    „Minden tiszteletem a Győrszemerei focistáké!!”

Jäkl és Csertői értékelte a Győrszemere-Haladás meccset-videó

A Haladás megizzadt a továbbjutásért a Győrszemere elen a Magyar Kupában. A találkozó után Jäkl… Tovább olvasom