2017. 07. 28. péntek - Szabolcs 16°C | 26°C Még több cikk.

Magyar győzelem a Formula 3-on

Magyar győzelem született a vasárnapi döntőn Dunaújvárosban az U.I.M Pentele Hungarian Grand Prix Formula 3 Világbajnoki futamán.
A május 23-25-ig Dunaújvárosban megrendezett Motorcsónak Világbajnokság Magyar Nagydíját Cserni Béla magyar versenyző nyerte el, aki 82-es rajtszámmal indult és 40 teljesített kör után 0:31:44:37 –es időeredménnyel ért célba. Második helyen futott be Jamey Stallard hajója szintén 40 kör után 0:31:46:73-as idővel, a dobogó harmadik fokára pedig a francia P. Tourre állhatott, aki 40 kört teljesítve 0:32:02:61-es időeredményt futott. A másik magyar versenyző, Kovács László 7 csupán 7 kört teljesített, így nem kerülhetett az első 8 legjobb versenyző közé.

Magukat büntették

Csúfos vereséget szenvedett a bentmaradását ezzel a győzelemmel bebiztosító Békéscsaba csapatától a… Tovább olvasom