2018. 08. 16. csütörtök - Ábrahám 17°C | 28°C Még több cikk.

Kosárlabda: megint kevésen múlott a sÖrdögök sikere

Kosárlabda - A Pécs hosszabbításban másodszor is legyőzte a sÖrdögök csapatát a férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjében, és már 2–0-ra vezet az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharcban.
SOPRONI SÖRDÖGÖK–PVSK PANNON POWER 97–101 (20–25, 30–18, 16–21, 18–20, 13–17) – hosszabbítás után

Sopron, 1400 néző, V: Cziffra, Győrffy, Bognár

SOPRON: CRUZ 33/24, BROOKS 16/3, Halmai 5, Körtélyesi 7, DIES 22,
Csere: Csorvási 2, Boldizsár 9/9, Vesztergom 3/3

PÉCS: KELLEY 28/6, WITTMANN 15/9, Tóth N. 7/3, Dénes 3/3, BENCZE 21
Csere: Kapov, Hosszú, CZIGLER 8, ALEKSZICS 19/9

MESZLÉNYI RÓBERT: – Ilyen szoros meccsre számítottam, de a hosszabbításban elfogyott az erőnk. Ennek ellenére gratulálok a fiúknak.

SZTOJAN IVKOVICS: – A hűség városában mindig nagy öröm győzni. Az első félidei tíz soproni tripla majdnem vereséget jelentett számunkra, de a végjátékban sikerült felülkerekednünk.

Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2–0 a Pécs javára

Karnyújtásnyira a bajnoki cím: legyőzte a Lokit az Audi ETO

Kézilabda - Szoros első 45 percet követően a Győri Audi ETO KC idegenben 34–23-ra legyőzte a… Tovább olvasom