Győzött az ETO a Brno ellen

Válogatottságbeli elfoglaltság vagy sérülés miatt többen hiányoztak a csapatból.
Győri ETO FC–Zbrojovka Brno 2–0 (1–0)
Nemzetközi felkészülési mérkőzés, Győr, 100 néző. V.: Radványi.

Győri ETO FC: Kocic – Wolfe (Svec, 51.), Lipták, Kamber, Dinjar (Völgyi, 60.) – Windecker, Koltai (Stieber, 60.), Pátkai – Martínez (Andric, a szünetben), Rudolf (Sváb, 75.), Kvilitaia. Megbízott vezetőedző: Fórián Zsolt.

FC Zbrojovka Brno: Hladký – Schuster (Sedlák, a szünetben), Kosál, Kerestes – Buchta, Malík (Sural, 82.), Zavadil, Hyčka – Sykora (Sumbera, a szünetben), Moukanza (Přichystal, 84.), Vávra (Slančík, 65.). Edző: Vaclav Kotal.

Gsz.: Rudolf (14.), Kvilitaia (70.).

Válogatottságbeli elfoglaltság vagy sérülés miatt hiányzott az ETO csapatából Priskin, Lang, Varga, Strestík, Dudás, Trajkovic, Illés és Babic.
A 14. percben megszerezte a vezetést az ETO. Rudolf a 17 méteres szabadrúgást a sorfal mellett laposan elcsavarta, és az a kapufáról a hálóba pattant. 1–0. Az első fél órában az ETO irányította a meccset, a Brno kevés veszélyt jelentett a hazaiak kapujára. A folytatásban három nagy győri helyzet is kimaradt, kicsit jobb helyzetkihasználással már nagyobb különbséggel is vezethetett volna az ETO.

A vendégek kezdték jobban a második félidőt, de komoly helyzetig nem jutottak. A 70. percben Andric kapott egy remek kiugratást, önzetlenül Kvilitaia elé tálalt, aki 8 méterről a kifutó kapus mellett a kapuba pörgetett. 2–0. Zavadil 25 méteres szabadrúgásból a jobb kapufát találta telibe.