2016. 12. 03. szombat - Ferenc, Olívia -3°C | 4°C

Futsal: Harmadik az Euro-Mobil-Trans

Teremfutball - Az Euro-Mobil nyert, míg az Arrabona FC kikapott az élvonalbeli futsalbajnokság 17. fordulójában. Euro-Mobil-Trans Győr–Gödöllő 8–2 (3–2)
Egy félidőn keresztül még tartotta magát a fiatal vendégcsapat, ám szünet után magasabb sebességre kapcsolt az
Euro-Mobil és gólokban is megmutatkozott a tudáskülönbség.

Camin Róbert: – Döcögős első félidő után ritmust váltottunk és ilyen arányban is megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.

Allianz-FTC–Arrabona Print FC Győr 3–2 (1–0)
Budapest, 800 néző.

Arrabona: Pánczél – Stemmer, Bieder, Polgár, Kertész. Csere: Takács N. (kapus), Szabó T., Vági, Kormos, Krén. Edző: Molnár Attila. Győri gólszerzők: Szabó T., Kertész.

Molnár Attila: – Szenzációs hangulatban, csodálatos közönség előtt öröm volt játszani. Tartalékos csapatom mindent elkövetett azért, hogy meglepetést okozzon, de az ellenfél, a szurkolóival megerősítve, ezen az estén egy góllal jobbnak bizonyult.

A 12 csapatos bajnokságban az Euro-Mobil a harmadik, míg az Arrabona FC a tizedik helyen áll.

Hétvégén két rangos futsalmérkőzés helyszíne lesz a győrszentiváni Molnár Vid Bertalan Közösségi Ház. A sportcsarnokban 17 órakor az U21-es, 19 órakor a felnőtt magyar válogatott csap össze Belgiummal.
Tamási Gábor két gólt szerzett.

Feketések sikere
Békéscsabán a IV. korcsoportos futsal-diákolimpia országos döntőjében megyénket a győri Fekete István Általános Iskola és Óvoda diákjai képviselték. A tizenkilenc megyei bajnokot és Budapest bajnokát felvonultató mezőnyben az előkelő 5. helyet szerezték meg. A csapat tagjai: Schellino Martin, Krasznai Roland, Bay Roland, Kugler Dániel, Csete Zoltán, Józsa Balázs, Galambos Christopher, Országh Bence, Nyúl Martin. A csapat edzője Kovács Béla.