2017. 08. 21. hétfő - Sámuel, Hajna 13°C | 23°C Még több cikk.

Fradiverés Győrben: Audi ETO-FTC 37-20

Elmaradt a várt nagy csata az Audi ETO és az FTC között a női bajnokság második fordulójában.

18 óra 33 perc - Így látták az edzők

Konkoly Csaba:
– Számunkra nehezen kezdődött a mérkőzés a hazai pályák talaja miatt, de miután megnyugodtunk, módosítottunk a taktikai játékrendszeren, komoly előnyt sikerült szereznünk az első félidőben. A szünet után szerettük volna tovább növelni az előnyt, de ez cseréink gyengébb teljesítménye miatt nem sikerült. Gratulálok a csapatomnak a héten elvégzett munka mérkőzésen történt koncentrált megvalósításához.

Elek Gábor: – Szégyellem magam ezért a teljesítményért, sajnálom azokat, akik elkísértek vagy a tévében láttak minket. Ez a teljesítmény méltatlan klubunkhoz. Egy teljesen széteső csapat benyomását keltettük. Csak a szélső játékkal voltam elégedett.

Győri Audi ETO-FTC 37-20 (22-9)
Magyar női bajnokság 2. forduló, 2011.09.11. 15.30 óra
Győr, 2400 néző. V.: Horváth Péter, Marton Balázs.

GYŐR: PÁLINGER – RADICSEVICS 4, Hornyák 1, GÖRBICZ 9 (3), LÖKE 6, AMORIM 5, Vérten. Cs: Tóth E., Planéta, Palkó, Schazl 1, Kovacsics 2, ORBÁN A. 6,  LEKICS 3. Edző: Konkoly Csaba.

FTC: Abramovics – Szádvári 2, Szamoránsky, Cifra 2, Tomori, Szucsánszki 3 (1), KOVACSICZ 7. Cs: Szarka 1, Zivkovics 2 (1), Deáki 1, Dajka 2. Edző: Elek Gábor.

Kiállítások: 8, ill. 10 perc. Hétméteresek: 3/3, ill. 3/2.

A második félidőben esélyese volt a Fradinak, hogy utolérje az ETO-t. Sőt, a győri védelem továbbra is jól állta a rohamokat, Pálinger pedig Tomori összes lövését fogta. Konkoly Csaba a mérkőzés végén, már ismét a fiataljait játszatta, ahogy szerdán Dunaújvárosban.

30. perc: Kovacsicz még lő kettőt a végén. 37-20 - Ez a vége.

29. perc: Orbán ismét szépségdíjas gólt lőtt. 37-18

28. perc: Dajka tört be középen. 36-18

27. perc: Kovacsicz lőtt egyet szélről. 36-17

26. perc: kiegészült az ETO. Orbán szépen ejtette át a Fradi kapusát. 36-16

25. perc: Cifra is két percet kap. Szarka a bl szélről. 35-16

24. perc: Palkót küldik ki, Dajkát rántotta le. A hetest Zivkovic belőtte. 35-15. Ez volt a Fradi hatodik gólja a második félidőben.

23. perc: Tomori ismét Pálinger kezébe dobta a labdát. Kovacsics aztán véger kilőtte a hosszú alsót. 35-14

22. perc: Kovacsics csúszott el, törlés. Négy perce nincs gól a meccsen.

21. perc: Tomori ismét kapu fölé. Tóth próbálkozása is mellé ment. Cifra hetest harcolt ki. Szucsánszki kihagyta.

19. perc: Lekic helyett Tóth Eszter a pályán átlövőben. Tomori lövését Pálinger bedobásra üti. Kovacsicsot ápolják.

18. perc: Schatzl betörésből bevágta. 34-14

17. perc: Szarka talált be. 33-13. Majd Cifra: 33-14

16. perc: Dajka törte meg a fradista gólcsendet. Kínaiból Kovacsics anikó lőtt szép gólt. 33-12

15. perc: a második indításból kapott ziccerét is elrontja Schatzl. Majd a következőt Orbán is a kapusba lőtt.

14. perc: Szucsánszki lővését védte Pálinger. Dajkát ápolják, közben Schatzl is a pályán az ETO-ban. Sajnos egyből ki is hagy egy ziccert.

13. perc: tíz perce nem volt Fradi gól.

12. perc: Löke helyett Palkó a pályán.

11. perc: a Fradi nem lő gólt, Löke igen. 32-11.

10. perc: ápolás: Szamoránszky maradt lenn. Planétát is a pályára küldte Konkoly Csaba. Végül Löke harcolt meg a góljáért. 31-11. Húsz gól a különbség.

9. perc: előbb Zivkovic, majd Kovacsics lőtt mellé.

8. perc: emberelőnyből Orbán. 29-11. Pálinger ismét véd. Görbicz ismét a szélről. 30-11

7. perc: Löke beállóból. 28-11. A Fradi nem talál utat Pálinger kapujába. Kovacsicz-ot küldik ki 2 percre.

6. perc: Görbicz ismét a bal szélről: 27-11.

5. perc: Tomori lövését két kézzel szedte le Pálinger, egyből indította Orbánt: 26-11

4. perc: Orbán jobb szélről, szintén cunder. Ő is tudja. 25-11

3. perc: Görbicz Anita cunderből a bal szélről is lő egyet. 24-11. Pálinger véd.

3. perc: Szucsánszki hetesből eredményes. 23-11

2. perc: Kovacsics irányít, Görbicz a balszélről lővi a huszonharmadikat. 23-10.

1. perc: a Fradi kezdte a második félidőt. Szucsánszki góljával kezdődik a félidő. 22-10

Negyed óráig szoros volt a mérkőzés: a csapatok idegesen kezdtek, a pálya is csúszott. Elek Gábor időkérése után az ETO nyugodott meg, és sorra rohanta le ellenfelét. A Fradin látszik, hogy a csapatból hiányzik Zácsik.

30. perc: a végén Radicevic ismét két gyors gólt lőtt. 22-9

28.55: áll a mérkőzés. A fradisták balhéznak, megjelentek a rohamosztagosok. Lassan rend lesz a szektorban.

29. perc: megvan közte a 10 és a 11. "Játszik az ETO!" zúgja a győri közönség.

28. perc: Amorimot ismét kiküldik, hátulról rántotta le a beállóst. Az ETO kivédekezte. Radicevic pedig kétszer is betalált. 20-9

26. perc: Deáki sodródott be az egyes és a kettes védő között. 16-9. Orbán szélről kettesbe felkanyarodva lőtt gólt. Pálinger védett. Amorim betört és gólt lőtt. 18-9

25. perc: Lekic vezette a falra lendületből a labdát, és lőtt a jobb alsóba. 16-8

24. perc: Görbicz indította hosszan és pontosan Lökét. 15-8. Újabb eladott FTC-s labda után kimarad a győri ziccer.

23. perc: Orbán is a pályán. Amorim kapufára bombázott.

22. perc: ismét Amorim, ezúttal átlövésből. 14-8

21. perc: Amorim lőtte a 13. gólt betörésből. 13-7. Szádvári bal szélről ejti át Pálingert. 13-8

20. perc: Löke is betalál. Öttel vezet az ETO. 12-7. Ez még emberelőnyös gól.

19. perc: Lekic töri meg a négy perces gólcsendet. 11-7

18. perc: Szucsánszki kapott 2 percet, lábbal ért a labdához. Mindkét csapat ideges. Az ETO kiegészült. Tomori fölé lőtt.

17. perc: Konkoly Csaba kapott sárga lapot reklamálásért. Tomori lövése levágodótt.

17. perc: eladott labda mindkét oldalon, kimaradt ziccerek. Vértent kiküldik két percre Szamoránszky lerántásáért. A hetest Zivkovic kapufára lőtte, de a Fradinál maradt a labda. Elek Gábor időt kér. Mindkét csapatra ráfér a rövid pihenő. A félidő közepére sok lett a technikai hiba.

16. perc: Amorim helyett Lekic a pályán.

14. perc: Amorim rántotta le Szamoránszkyt, 2 perc. Tomori lövését leszdte Pálinger, indította Lökét, aki nem hibázott. 10-6. A válasz ismét a jobb szélről jött. 10-7

13. perc: hátrányból kapott gólt az ETO, Kovacsicz fordult le. 9-6

12. perc: négy fradi védő a pályán. de Görbicz fölé lő középről.

11. perc: Tomori küldték ki lerántásért.

11. perc: gyors válasz Radicevictől. 9-5

10. perc: Hornyák harcolt ki hétméterest. Szádvárit állították ki. Görbicz most sem hibázott. 8-4. Kovacsicz jobb szélről lőtt el Pálinger mellett. 9-4

9. perc: Szucsánszki lőtt bal átlövőből. 7-3. Fél perccel később Kovacsicz is eredményes. 7-4

8. perc: Vérten megsérült, Kovacsics játszik helyette bal szélen. Amorim lőtt közbe. 7-2

7. perc: Amorim tört be. Cifra lerántotta, sárgát kapott. Görbicz belőtte a hetest. 5-2. A Fradi kapufáig jutott, az ellentámadásból ismét Görbicz volt eredményes. 6-2

6. perc: Tomori lőtte fejbe Pálingert. Ápolás. Zúg a Hajrá ETO! Pálinger rendben van. És véd!

5. perc: Görbicz Anita büntetőből is betalál. 4-2

4. perc: Pálinger védett. Löke kapott sárgát. A hétméterest Zivkovic lőtte be 3-2. A másik oldalon Szamoránszky és Szucsánszki is összeszedett egy-egy lapot.

3. perc: Mintha az egész pálya csúszna. Görbicz újabb góljával 3-1

2. perc: Görbicz góljával vezet az ETO. Szádvári balszélről egyenlített. 1-1. Amorom válaszolt átlövésből. 2-1.

1. perc: az ETO kezdőjében: Pálinger, Vérten, Amorim, Görbicz, Löke, Radicevic, Hornyák. Az ETO kezdte a mérkőzést. Rossz passz és máris a Fradinál a labda. A Fradiból hiányzik Zácsik Szandra.

15.28 - Az ETO játékosainak bemutatását totális hangzavar kíséri: vastaps, dobszó!!!

15.26 - A fraditábor "kedves" felirattal kedveskedett a győrieknek: KEK 1978, 2011) EHF (2006) nektek csak álom, de nekünk valóság! :)

15.24 - A szurkolótáborok között az a különbség hogy a győriek csapatukat bíztatják, a fradisták meg Győrt szidják.

15.22 - Közben a felezővonalnál Görbicz és Szucsánszki, a két csapatkapitány, a bíróknál egyeztet.

Zöld felsőban, fahér nadrágban az Audi ETO, fehérben a Fradi. Az ETO összeállításából kiderül, hogy a rangadóra valamennyi győri játékos felépült.

Audi ETO: Pálinger, Lunde Haraldsen, Vérten, Kovacsics, Lekic, Löke, Radicevic, Amorim,  Orbán, Görbicz, Hornyák, Planéta, Palkó, Schatzl, Tóth, Kurucz
Vezetőedző: Konkoly Csaba
FTC: Cifra, Szarka, Zivkovic, Szucsánszki, Szádvári, Szabó, Such, Abramovich, Deáki, Dajka, Kovacsicz, Kovács, Lukács, Tomori, Pastrovics, Szamoránszky

Vezetőedző: Elek Gábor

15.20 - Megjöttek a fraditák, azonnal ünneplésbe kezdenek. Az ETO szurkólók azonnal HAJRÁ GYŐR!-rel válaszolnak. A győrieknek dobjuk is van: ez az!

14.57 - Még nincs teltház, de az ETO bevonulását vastaps kíséri.

14.50 - Az ificsapatok mérkőzésén: Audi ETO-FTC 41-23

ETO-Fradi történelem itt >>

Korábban
A két bajnokesélyes csatája vasárnap délután fél 4-kor kezdődik Győrben a Magvassy sportcsarnokban.

Az eredetileg vasárnap este 6 órára tervezett mérkőzést a TV-s közvetítés miatt rendezik két és fél órával korábban.

Felhívás!
A Győri Audi ETO KC vezetése ezúton tájékoztatja szurkolóit, hogy az eddig a Magvassy Mihály Sportcsarnokban alkalmazott állójeggyel rendelkező nézőink számára kialakított dobogós "lelátó" a vasárnapi mérkőzésen nem használható. A budapesti diszkótragédia után megszigorított rendelkezéseknek a "lelátó" nem felelt meg, ezért el kellett távolítani a csarnok területéről. Állójeggyel rendelkező szurkolóink megértését kérjük. A klubvezetés ezúton tájékoztatja a szurkolókat, hogy dolgozik a probléma megoldásán, a csapat első hazai BL meccsére, október 9-re új megoldással nagyobb befogadóképességgel egy minden előírásnak megfelelő lelátó szolgálja majd ki az állójeggyel rendelkező nézőinket.

• 14. Csetneky 2011. szeptember 12. 14:51
    „A két keret közti különbséget nézve reális az eredmény. Remélem, majd nemzetközi szinten is hasonló sikerrel veszik az akadályokat.”
  • 13. lászló8 2011. szeptember 12. 07:47
    „12. nasi12
    És ha nem nyerjük meg a Bl-t megint szidni fogod a lányokat???”
  • 12. nasi12 2011. szeptember 11. 23:31
    „Ma nagyon oktattuk a nemzeti válogatottat annyi szent.
    A kérdésem az lenne, ha húsz gól különbségnél párosával számoltunk, rá az ellenfélre, akkor harminc előnynél már hármasával illik számolni?
    :D”
  • 11. Andianyu 2011. szeptember 11. 21:30
    „Adrenalin bomba volt az egész meccs,nagyon köszönjük lányok ezt a csodálatos teljesítményt!Hajrá ETO!”
  • 10. piroskaésabarkasz 2011. szeptember 11. 20:48
    „Felkészülési meccsnek,tökéletes volt a mérkőzés!!”
  • 9. lászló8 2011. szeptember 11. 20:23
    „Audi Hungária motor kft-FTC 37:20”
  • 8. T_McVay_01 2011. szeptember 11. 18:37
    „Hazaértem, óriási mérkőzés volt, meg lett semmisítve a Fradi..
    Így teljesüljön minden álma az embernek.
    Görbicz a szélen Lekics középen bucira szívatta
    a KEK győztest, akarom mondani az utcák-terek bajnokságának győztesét.
    Fel lett törölve a Fradival a padló, közben meg
    közte húsznál a rendőrség kivezette a Fradi söpredéket.
    Szucsánszki ma labdaszedő volt Görbicz Anita mellett.
    Tomori lövéseit pedig Pálinger Kati nem egy esetben két kézzel fogta.
    Újabb egy évre helyükre kerültek a népligetiek, csak hogy tudják
    ki az Úr(nő) a háznál.
    Szép volt ETO, gratulálok Konkoly Mesternek is.”
  • 7. nimpuq 2011. szeptember 11. 17:45
    „Pepe9111: Hogy jön ide a Forma 1? A meccs egyébként azért nem hatkor kezdődik, mert akkor játszik a Fradi labdarúgó csapata és - helyesen! - inkább ehhez igazították a kezdést, mintsem egy teljesen más, a játszó felekkel mindennemű kapcsolatot nélkülöző sportághoz!”
  • 6. Oreg35 2011. szeptember 11. 17:26
    „Szép volt lányok! Csak így tovább, Ti vagytok a legjobbak!
    Kisalföldnek köszi az online közvetítésért!”
  • 5. imre1964 2011. szeptember 11. 15:54
    Itt is lehet nézni a meccset.”
  • 4. imre1964 2011. szeptember 11. 15:46
    Itt lehet nézni a meccset.”
  • 3. Oreg35 2011. szeptember 11. 10:06
    „Jó lenne ha a Kisalfőld online közvetítést adna, ugyanis a Sportklub adását nagyon kevesen tudják csak nézni!!!
    Előre is köszönjük! Hajrá lányok!”
  • 2. Pepe9111 2011. szeptember 08. 13:10
    „Forma 1 olasz nagydíj. KB fél négyig tart!
    Miért nem lehet este hatkor a meccs? a Sportklubot nem hiszem, hogy pár száz embernél több nézi. Még ha valami nagy csatorna kérné ok az új időpont, de így! Nem lehet ennyire nyúl az új vezetés! :(((((((((((((((”
  • 1. Sampdoria 2011. szeptember 08. 13:05
    „2,5 órával.”

Labdarúgó NB I: döntetlen Pakson

A Paks 1-1-es döntetlent ért el a vendég Diósgyőr ellen a labdarúgó OTP Bank Liga nyolcadik… Tovább olvasom