2017. 09. 22. péntek - Móric 11°C | 17°C Még több cikk.

ETO FC: két mérkőzés, két győzelem

A Törökországban edzőtáborozó Győri ETO FC tegnap két mérkőzésen is pályára lépett és a zöld-fehérek mindkét találkozójukat megnyerték.
A Törökországban edzőtáborozó Győri ETO FC tegnap kétszer is pályára lépett. A zöld-fehérek magyar idő szerint 14 órakor Azerbajdzsán U21-es válogatottja ellen szerepeltek. Az azeriek sokáig jól tartották magukat – igaz, az ETO Völgyi révén egy alkalommal a kapufát találta el –, de Sztevanovic kapujáig nem jutottak el.

A találkozó egyetlen gólját végül Koltai szerezte a 70. percben, a mérkőzés aztán kurtán-furcsán ért véget, Ji-Paraná ugyanis a 90. percben összeszólalkozott egyik ellenfelével, a bíró pedig lefújta a találkozót.

A győri Pilibaitist (balra) sem kímélték az azeri fiatalok az edzőmérkőzésen. Fotó: nb1.hu

Az ETO ezen a találkozón a Sztevanovic – Babic, Djordjevic, Fehér, Völgyi, Ji-Paraná, Koltai (Copa, 71.), Pilibaitis, Dinjar, Sharashenidze, Niksic (Trajkovic, 71.) összeállításban játszott.

A győriek 16 órakor már a török harmadosztályú Serik Beledyesporral mérték össze erejüket. A lelkes amatőrökből álló, de szervezetten és fegyelmezetten játszó török csapat sokáig jól tartotta magát, az első bekapott gól után azonban összeomlott, és csak 5–0 után tudta megszerezni a becsületgólját.

Az ETO ekkor a Radosavljevic – Nagy Á., Sztanisic, Siam, Copa, Eugene, Trajkovic, Ganugrava, Dudás, Pantskhava, Emre összeállításban kezdett, csereként Berde és Windecker jutott szerephez. A gólokat Pantskhava (2), Ganugrava, Dudás és Copa szerezték.

• 5. Dr.Corolla 2011. február 03. 01:40
    „Hagyjuk már ezt gyerekek!Micsoda ellenfelek ezek?!Ezzel a garnitúrával semmi esély a jó focira!Miben reménykedtek??20 új játékos+új edző+új vezetés!...csak ennyi kéne...”
  • 4. napsugár. 2011. február 02. 16:27
    „soppet! nagyszájú ://
    takács ákos IS ottvan!”
  • 3. soppet 2011. február 02. 15:42
    „alacskának - Takács Ákos még nincs, de H.Cs.A. van. Az Neked nem elég?”
  • 2. alacska 2011. február 02. 10:52
    „Takács Ákos ???”
  • 1. napsugár. 2011. február 02. 10:06
    „így kell ezt csinálni ;-)
    hajrá eto!”

Kosárlabda MK: három megyei érdekelt a negyeddöntőkben

A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségében kedden kisorsolták a női és férfi Magyar Kupa… Tovább olvasom