2016. 12. 03. szombat - Ferenc, Olívia -3°C | 4°C

Dudás duplázott: ETO FC-DAC 2-0

Az első félidőben jó teljesítményt nyújtott az ETO. A remek formában játszó Dudás Ádám két góljával győzött.
Győri ETO FC–Dunaszerdahelyi AC 2–0 (2–0)
Győr, nemzetközi mérkőzés, 500 néző. V.: Böcskei.

Győri ETO FC I. félidő: Sztevanovic – Babic, Djordjevic, Sztanisic, Völgyi – Kiss M., Pilibaitis, Trajkovic – Koltai, Simon, Dudás.

II. félidő: Molnár – Takács (Ceolin), Zámbó, Totadze, Szabó O. – Tokody, Lamas, Windecker, Dinjar – Aleksidze.

Gólszerző: Dudás (2, egyet 11-esből).
Kiállítva: Babic.

Nagyszerű időben játszotta második felkészülési mérkőzését az ETO. Előbb Dudás, majd Simon kapott tapsot alakításáért, aztán a 33. percben Trajkovic cselezgetett a 16-os bal oldali vonalánál, amikor fellökték. A büntetőt Dudás élesen bombázta a kapu jobb sarkába. 1–0. A vendégek egyenlíthettek volna, a felső léc azonban ezúttal „Sztevanoviccsal" volt...

Nem sokkal később a győri térfélen egy összecsapás után Babic akaszkodott össze a vendégek egyik játékosával, ezért mindkettejüket kiállította a játékvezető. Ettől kezdve – hiába volt „edzőmeccs" – tíz-tíz emberrel játszottak a csapatok. Az első félidő végén Trajkovic adott jobbról középre, a balról érkező Dudás pedig bal lábbal a hosszú sarokba lőtte a labdát. 2–0.

A szünet után is az ETO birtokolta többet a labdát, ám ekkor már kevesebb volt az átütő erő a hazai csapat támadójátékában, egy-két lövéstől eltekintve a győri és a dunaszerdahelyi egylet is kevés veszélyt jelentett az ellenfele kapujára.

Úszó ob - Kis Gergő remek ideje, Cseh három aranya

Kis Gergő a világ idei nyolcadik legjobb eredményét úszta 800 méter gyorson a 113. országos… Tovább olvasom