2017. 03. 23. csütörtök - Emőke 5°C | 19°C Még több cikk.

Crossfit - Második és ötödik hely

Pécsen rendezték a European Masters Throwdown crossfit versenyt, amelyre a CrossFit Watt színeiben Motzer Melinda és Nyíri László vezetőedző kvalifikálta magát.
Ez a viadal tulajdonképpen a sportág Európa-bajnokságának felel meg. A két nap alatt nyolc rendkívül kemény és komplex feladatsort kellett a versenyzőknek teljesíteni, amelyek az atlétika, az evezés, a súlyemelés, a torna és az erőemelés gyakorlataiból álltak.

Nyíri László (képünkön) a 2., Motzer Melinda pedig az 5. helyen zárta a küzdelmet, emellett a felkészülés közben Nyíri László a CrossFit Games versenyen 15 ezer indulóból a 107. lett a világon a +40 kategóriában.

Olasz szakaszsiker a Giro-n, Porte defekt miatt leszakadt

Hosszú szökés után az olasz Nicola Boem nyerte kedden a Giro d'Italia országúti kerékpáros… Tovább olvasom