2016. 12. 05. hétfő - Vilma -6°C | 4°C

Csak két gólt lőtt végül a Csorna a Kőszegnek

A Csorna akár két számjegyű győzelmet is arathatott volna hazai pályán a sereghajtó ellen.

Csorna–Kőszeg 2–0 (0–0)
Csorna, 100 néző. V.: Molnár.
Csorna: Lőre – Simita, Nagy Sz., Szigeti Zs., Csonka, Dorogi, Kiss M. (Véghelyi), Horváth A., Molnár G. (Murányi), Varga Z., Kránitz (Németh D.). Edző: Varga Péter.
Kőszeg: Molnár K., – Keresztes, Fehér A., Gukcsó, Földesi, Molnár Z. (Tompek), Szolyák, Őry, Weltler (Németh G.), Korényi, Horváth Á. Edző: Neudl Gábor.
Gsz.: Varga Z. (2).

A 75. percben Németh D. futott el a bal oldalon, beadására Varga Zoltán érkezett és 5 méterről fejelt a kapuba. 1–0. A 90. percben Simita remek cselekkel húzott el a bal oldalon, beadására a tizenegyes pont környékén Varga Z. érkezett, aki kapásból félmagasan kilőtte a hosszú sarkot. 2–0.

A Csorna akár két számjegyű győzelmet is arathatott volna.

Jók: Simita, Horváth A., Szigeti Zs., Varga Z., ill. Molnár K., Fehér A., Őry, Keresztes, Gukcsó.

Varga Péter: – Első sikeres tavaszi mérkőzésünknek örülök, a játékkal nem volt gond, hiányérzetem csak a számtalan kihagyott helyzet miatt van.
Neudl Gábor: – A Csorna rutinjával eldöntötte a mérkőzést. A hetvenötödik percig jól tartottuk magunkat.

Családi János

Iskolaigazgatói pályázat Kapuváron

A kapuvári képviselő testületnek legkésőbb május 31-ig kell a pályázatok alapján vezetőt választania… Tovább olvasom