2019.09.29. 20:11
Megyei foci – Hetet rúgott a Csorna és a Kapuvár, hatot a Beled – eredmények, fotók, videó
Győzött a Sopron, a Vitnyéd és a Pannonhalma is.
Forrás: Kisalföld
Fotó: H.Baranyai Edina
Duna Takarék Megyei I. osztály 8. forduló
SFAC 1900–Beled 0-6
Csorna–Öttevény 7-0
Vitnyéd–Bácsa 1-0
Gönyű-Gyirmót II 2-2
Nyúl–Győrszentiván 1-1
Pannonhalma–Abda 3-2
Lébény–Kapuvár 1-7
Jánossomorja–SC Sopron 0-1
Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport 8. forduló
Dunaszeg–Bajcs 9-4
Kunsziget-DAC 0-3
Győrasszonyfa–Nagyszentjános 7-0
Rábapatona–Dunaszentpál 1-4
Bőny–Koroncó 1-3
Börcs–Győrújfalu 6-1
Tét–Győrzámoly 2-3
Kajárpéc–Győrújbarát 2-1
Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport 8. forduló
MTE 1904 II–Bősárkány 1-2
Lipót-MITE–Rajka 0-8
Püski–Hédervár 3-4
Halászi–Mosonszolnok 2-4
Kimle–Darnózseli 2-2
Bezenye–Károlyháza 8-0
Dunakiliti–Mosonszentmiklós 3-3
Máriakálnok–Hegyeshalom 1-0
Megyei II.o. Soproni csoport 8. forduló
SVSE–Nagycenk 1-5
Iván–Kópháza 6-2
Répcementi SE–Enese 5-2
Szany–Petőháza 3-1
Fertőszentmiklós–Veszkény 2-4
Rábapordány–Rábaszentandrás 3-6
Hegykő–Sopronkövesd 10-0
Megyei III. o. Pálya-Vasút Győr-Keleti csoport 8. forduló
Töltéstava–Bakonyszentlászló 3-1
Pápateszér–Mindszentpuszta 10-0
Bakonyszentkirály–Győrság 9-0
Pér–Veszprémvarsány 1-1
Pázmándfalu–Mezőörs 2-3
Megyei III. o. BarBár Pub Győr-Nyugati csoport 8. forduló
Vámosszabadi–Mecsér 0-7
Csikvánd–Gyarmat 9-0
Markotabödöge–Ásványráró 4-2
Kóny–Rábacsécsény 2-2
Gyömöre–Felpéc 3-1
Sokorópátka–Tényő 1-2
Megyei III. o. Északi csoport 8. forduló
Győrzámoly II–Mosonudvar 1-0
Győrsövényház–Mosonszentmiklós II 4-3
Újrónafő–Lipót-MITE II 2-4
Várbalog–Győrújfalu II 6-3
Megyei III. o. Déli csoport 8. forduló
Rábaszentmihály–Bőny II 3-5
Győri Cápák–Ikrény 1-2
Győrszemere-Nyúl II 2-6
Megyei III. o. Áki Mobil Csornai csoport 8. forduló
Magyarkeresztúr–Kisfalud 1-2
Bogyoszló–Rábakecöl 4-2
Babót–Vág 5-3
Mihályi–Szil 3-1
Osli–Farád 2-5
Bágyogszovát–Himod 2-4
Jobaháza–Rábatamási 2-0
Megyei III. o. Soproni A csoport 8. forduló
Ágfalva–Fertőrákos 7-0
Csapod–Egyházasfalu 0-6
Fertőendréd–Pereszteg 2-0
Megyei III. o. Soproni B csoport 8. forduló
Lövő–Újkér 4-1
Agyagosszergény–Répcevis 2-10
Fertőszéplak–Fertőd 6-0
Balf–Zsira 3-1