Újabb óvári vereség

2024.03.10. 12:01

NB II foci - Credobus Mosonmagyaróvár-Csákvár 0-1

A Merkantil Bank Liga, NB II 24. fordulójában egy szabdrúgásgóllal kapott ki a Csákvártól a hazai csapat.

Kisalföld.hu

Fotó: Kerekes István

Credobus Mosonmagyaróvár-Csákvár 0-1 (0-1)

Mosonmagyaróvár, MTE 1904 Sporttelep. Játékvezető: Derdák Marcell (Huszár Balázs, Kulman Tamás)
MOSONMAGYARÓVÁR: Auerbach – Simita (Deákovits, 85.), Deák I., Tullner, Horváth K. – Vukaszovics, Radics (Szendeff, 58.) – Máris (Végső, 58.), Bekker (Csóka, 58.), Szabó B. (Puhtyejev, 79.) – Illés D. Vezetőedző: Nagy Ádám
CSÁKVÁR: Zelizi – Szalai P., Babós L., Karacs, Murka – Ominger, Mészáros D., Szakály D. – Tamás N. (Jablonszkij, 83.), Nagy Z. (Simon A., 69.), Gazdag V. (Dusinszki, 69.) Vezetőedző: Tóth Balázs

Gólszerző: Babós (45.)

PERCRŐL PERCRE

90+2. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük a figyelmüket!

90+1. perc: Két perc a ráadás.

87. perc: Karacs is kap egy sárgát.

86. perc: Deákovits kap sárga lapot.

85. perc: Simita hagyja el a pályát, Deákovits váltja.

84. perc: Ominger kap sárga lapot, mert nem hagyja elvégezni az óvári szabadrúgást.

83. perc: Tamás N. helyére érkezik Jablonszkij.

83. perc: Simont találja el Deák István, neki is felmutatja a sárga lapot Derdák Marcell.

80. perc: Illés D. hat méterről leadott lövését fejjel blokkolja Karacs.

79. perc: Puhtyejev jön Szabó Bence helyére.

69. perc: Tamás N. vezeti kapura a labdát ziccerben, de sokáig vár a lövéssel, és Deák István becsúszva odaér, és blokkolni tud.

69. perc: Nagy Z. helyére jön Simon A., Gazdagot pedig Dusinszki váltja.

58. perc: Bekker helyére Csóka, Radics helyére Szendeff, Máris helyére pedig Végső áll be.

55. perc: Máris fejeli a labdát kapu mellé.

51. perc: Szépen járatja a labdát a Mosonmagyaróvár, végül Bekker lő nyolc méterről, balról, de nem találja el a kaput.

47. perc: Szakály szabadrúgását Karacs fejeli kapu fölé.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. A szünetben egyik csapat sem cserélt.

45. perc: Vége az első félidőnek.

45. perc: Szakály D. 28 méterről íveli a szabadrúgást a kapu előterébe, a labda egy pattanás után a kapuban köt ki. Eleinte úgy tűnt, hogy senki sem ért a labdába, de aztán kiderült, hogy Babós még belecsúsztatott, így ő a gólszerző. 0–1.

43. perc: Jobbról beívelt szabadrúgást fejel Illés kapura, Zelizi hárítja a fejest.

41. perc: Ominger beadását Auerbach öklözi ki egy csákvári fejről, aztán Szakály kapásból kapu fölé lő 17 méterről.

33. perc: Nagy Z. fejese nem talál kaput.

30. perc: Auerbach találja el a hazaadás után rá támadó csákvári játékost, de aztán javítani tud.

29. perc: Nagy Z. kap sárga lapot.

27. perc: Szakály D. szöglete veszélyesen csavarodik kapu felé, de Auerbach résen van.

25. perc: Mészáros D. középre tartó, nem túl erős lövését Auerbach fogja magabiztosan.

21. perc: Máris rúgja meg Murkát, így ő kapja a mérkőzés első sárga lapját.

1. perc: A meccset a kékban játszó hazaiak kezdik. Fehérben a Csákvár.

Előzetes - Nagy Ádám, a Mosonmagyaróvár vezetőedzője:

A bennmaradást illetően az utolsó reménysugár számunkra a Csákvár elleni mérkőzés. Vasárnap feledtetni akarjuk a BVSC otthonában mutatott múlt heti, gyengébb játékunkat és remélem, megszerezzük első tavaszi három pontunkat.