2024.02.18. 11:55

NB II foci - Újabb gyirmóti döntetlen - Gyirmót FC Győr-Szeged-Csanád 0-0 - fotók

A szerdai, ETO elleni mérkőzés után a Szeged ellen is gólnélküli döntetlent játszott a Gyirmót.

Gyirmót FC Győr-Szeged-Csanád GA 0-0

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. Játékvezető: Zimmermann Márió (Szalai Balázs, Szécsényi István)

GYIRMÓT FC GYŐR: Hársfalvi – Lányi, Hudák D., Csörgő, Hajdú Á. – Kovács D. (Helembai, 92.), Szőke (Takács R., 78.) – Medgyes Z., Soltész D. (Kicsun, 78.), Madarász – Adamcsek (Molnár J., 62.) Vezetőedző: Tamási Zsolt

SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA: Molnár-Farkas T. – Könczey, Horváth M., Tóth B., Gera N. – Magyar Zs. (Márkvárt, 78.) – Papp Á. (Óvári, 66.), Haris, Gajdos (Nyári, 66.), Zuigéber (Palincsár, 78.) – Borvető Á. Vezetőedző: Alekszandar Sztevanovics

90+4. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük a figyelmüket!

90+2. perc: Helemai jön a megsérülő Kovács Dominik helyére.

90+1. perc: Három perc a hosszabbítás a mérkőzés végén.

89. perc: Nyári P. beadásáról Óvári centikkel marad csak le.

87. perc: Palicsár lövését Hársfalvinak kell vetődve hárítania.

83. perc: Borvető lövését Csörgő blokkolja.

78. perc: Két csere mindkét oldalon. A vendégeknél Magyar Zsoltot Márkvárt Dávid, Zuigébert pedig Palicsár váltja, a hazaiaknál a megsérült Szőke helyére Takács R. érkezik, Soltészt cseréje pedig Kicsun.

76. perc: Szegedi akció végén Borvető jobb oldali beadása után a hosszún érkező Nyári P. lő, a labda kapu mellé megy. Egy gyirmóti játékos beleért, így szöglet jöhet.

72. perc: Zuigéber is sárgát kap, Hajdút rúgta fel.

71. perc: Borvető nehezményez a játékvezetői ítéletet. Sárga lap a jutalma.

66. perc: Hajdú centerezése után Molnár J. pöcköl a labdába, ami aztán Tóth Bencéről pattan szögletre.

65. perc: Kettős szegedi csere: Gajdost Nyári, Papp Áront Óvári váltja.

63. perc: Gajdos kap sárgát.

63. perc: Medgyes Z. cselezi be magát az ötösön belülre, éles szögből erős lövéssel teszi próbára Molnár-Farkast, aki bele tud kapni a labdába, és szögletre ment.

62. perc: Adamcsek helyére Molnár J. érkezik.

50. perc: Tetszetős gyirmóti kontra végén Soltész Dominik lövését blokkolja a szegedi védelem.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. A szünetben egyik oldalon sem volt csere.

45+1. perc: 18 méterről jár egy újabb szabadrúgás a hazai együttesnek, amit ezúttal is Soltész végez el. A sorfalba lövi a labdát. Zimmermann pedig lefújja az első félidőt.

45+1. perc: Egy perc a ráadás.

45. perc: Soltész D. ezúttal jobbról próbálkozik szabadrúgásból, ez már pontosabb. A kapu bal oldala felé tartó labdát Molnár-Farkas üti ki oldalra.

42. perc: Csörgő rúgja fel Gera Norbertet. Sárga lapot ér a megmozdulása.

41. perc: Soltész D. 20 méterről kapu fölé rúgja a szabadrúgást.

36. perc: Soltész D. lövése Tóth Bencéről pattan szögletre.

32. perc: Madarász esik el a tizenhatoson belül, mintha a vonal előtt összakasztották volna a lábait. A játékvezető műesésért sárga lapot ad a gyirmóti játékosnak.

30. perc: Papp Á. iramodik meg a gyirmóti kapu felé, Csörgő a nyomában. Papp már csak az alapvonal mögül tudja estében beadni a labdát, Csörgő átesik rajta, pont neki a reklámtáblának. Ápolni kell mindkét játékost.

24. perc: Tóth B. ment az ötösről Adamcsek elől Medgyes Z. beadása után.

24. perc: Gera N. nem túl erős, lapos lövését fogja meg Hársfalvi.

21. perc: Soltész D. indítja egy hosszú labdával Medgyes Zoltánt, de jól jön ki a kapujából Molnár-Farkas, így továbbra sincs helyzet.

1. perc: Sárgában a hazaiak, kék-feketében a vendégek. A mérkőzést a Szeged kezdi.

Előzetes - Tamási Zsolt, a Gyirmót vezetőedzője:

Feljutásra pályázó, erős, masszív együttessel mérkőzünk, amely eddig kevés gólt kapott. Fizikálisan sokat kivett belőlünk a szerdai győri derbi, ezért a következő napokban főként a frissítésen volt a hangsúly. A csapatunk önbizalma rendben van, vasárnap szeretnénk megszerezni a három pontot. Ehhez az kell, hogy helyzetkihasználásban javuljunk. Az ETO ellen egy-egy rossz megoldás vagy hibás átadás miatt nem tudtunk gólt szerezni.