Sopron KC - MVM OSE Lions 79-57     (23-17, 16-12, 18-18, 22-10)
Sopron, férfi NB I,  1300 néző. V.: dr. Mészáros, Nagy V., Söjtöry.
SKC: NICHOLS 17/12, Meszlényi 3/3, GRIFFIN 15/3, Da Silva 5/3, Molnár 4. Cs.: ARCHIBALD 14, SIDIBE 12, Sitku 6/6, Csendes 3, Schöll. Edző: Gasper Potocnik.
Oroszlány: Ruják, RIDDLEY 19/3, Szabadfi 2, JOHN 11/6, Polutak 12. Cs.: Balsay, Gholston 11/3, Gáspár 2, Árva-File. Edző: Simon Petrov.
Idegesen kezdtek a felek, az 5 percben 5-5 volt az állás. Archibald és Sidibe révén az SKC vezetett, az OSE, a Riddley, John és Polutak találataival tapadt rá.  Sitku és Griffin triplájával 6 pontos előnyt szerzett a negyed végén az SKC. A második negyedben sok volt a hiba, Da Silva villanásaival 8 pontra nőtt a hazai előny. A félidő Molnár kosarával és 10 pontos hazai vezetéssel zárult. Szünet után Nichols tripláival tartotta 10 és 15 pont közötti előnyét az SKC. A záró negyedben Riddley 10-en belülre hozta az OSE-t, de egy 15-0-lal végül 20 pont fölötti győzelmet aratott az SKC.