Csertőiék ponttal távozhattak Gyirmótról

2023.11.26. 06:32

NB II foci - Gyirmót FC Győr-Budapest Honvéd 1-1

A válogatott mérkőzések után a 16. fordulóval folytatódik a Merkantil Bank Liga NB II. A Gyirmót vasárnap hazai pályán játszik.

Gyirmót FC Győr-Budapest Honvéd 1-1 (0-1)

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. Játékvezető: Kovács J. Zoltán (Kulman Tamás, Ország Péter)
GYIRMÓT: Hársfalvi – Szegi, Hudák D., Csörgő V. – Kovács D., Kovács M. – Jova B., Madarász M., Soltész I., Medgyes Z. – Adamcsek. Vezetőedző: Tamási Zsolt
HONVÉD: Dúzs – Kovács N., Szabó A., Kálnoki-Kis, Benczenleitner – Bocskay, Adorján, Holman – Kocsis D., Bobál G., Krajcsovics. Vezetőedző: Csertői Aurél

Gólszerző: Medgyes Z. (58.), ill. Bobál G. (24.)

90+3. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük a figyelmüket!

90+1. perc: Három perc a hosszabbítás.

90. perc: Dúzs védi Pethő B. lövését. Fél perccel később helyzet a másik oldalon: Kocsis D. lövi a labdát az oldalhálóba.

82. perc: Hármas gyirmóti csere: Takács R. jön Kovács D. helyére, Szőke G. érkezik Madarász helyére, Adamcseket pedig Pethő B. váltja.

81. perc: Gyirmóti kontra végén Medgyes Z. fejesét védi Dúzs.

79. perc: Kundrák fejesét Hársfalvi fogja meg.

69. perc: Hármas csere a vendégeknél: Bobál G. helyére Simon B. érkezik, Kovács N. helyett Eördögh, Krajcsovics heyett pedig Kundrák játszik a továbbiakban.

68. perc: Madarász jobb alsó felé tartó lövését Dúzs megfogja.

67. perc: Krajcsovics megpattanó lövése Hársfalvi kezében köt ki.

66. perc: Kovács M. ugratja ki Adamcseket a jobb oldalon, aki 16 méterről elég gyenge lövést ereszt meg a kapu felé. Dúzsnak ez nem okoz gondot.

63. perc: Kocsis D. egy nagy sprint után a kapu fölé lövi a labdát 14 méterről.

58. perc: GÓÓÓL! Soltész íveli a labdát Medgyes Zoltánhoz, aki 13 méterről egy csel után a jobb alsóba lő. 1–1

54. perc: Medgyes Z. éles szögből próbálkozik lövéssel, de Dúzs megfogja a labdát.

51. perc: Medgyes Z. centerezését Adamcsek tálalja Soltész elé, de ő túl sokat vár, így belevetődnek a lövésébe.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés.

45+4. perc: Vége az első félidőnek.

45+3. perc: Csörgő kap sárga lapot.

45+1. perc: Négy perc a ráadás.

45. perc: Adorján megsérül, Lőrinczy váltja.

44. perc: Kovács N. mellett Medgyes Z. esik el a tizenhatos vonalánál, a játékvezető továbbot int.

43. perc: Hudák D. sarkazza a labdát kapura Adamcsek beadása uán. Veszélyes nem volt, de legalább kapura ment.

40. perc: Benczenleitner esik át Kovács Milán lábát a tizenhatoson belül. A játékvezető a kispesti játékosnak műesésért felmutatja a sárga lapot.

35. perc: Soltész egy esernyőcsel után balról laposan középre passzol, a kapu torkából mentenek szögletre a vendégek.

28. perc: A másik, összefejelésben érintett játékos is elhagyja a pályán: Szegi Vincét Polgár Kristóf váltja.

27. perc: Kálnoki-Kis helyére Kocsis G. áll be.

24. perc: GÓÓÓL! Bobál G. teszi bele a lábát Holman megpattanó beadásába, és hét méterről a bal alsóba emeli a labdát Hársfalvi fölött. 0–1

19. perc: Madarász lövését blokkolják a kispesti védők.

18. perc: Szegi és Kálnoki-Kis fejelt össze a vendég kapu előtt, ápolni kell őket.

10. perc: Krajcsovics szólója után Bobál G. lábáról lopja le a labdát az utolsó pillanatban Hudák D.

1. perc: Sárgában a gyirmótiak, vörös-feketében a kispestiek. A mérkőzést a hazaiak kezdik.

Tamási Zsolt vezetőedző tisztában van vele, hogy nehéz feladat vár a csapatára, de bízik a hazai sikerben: – A megszokott ritmusban folytattuk a munkát a bajnoki szünetben, annyi különbséggel, hogy hétvégén hosszabb pihenőt kaptak játékosaink, illetve a keret egyik része az NB III-as mérkőzésen vett részt. Jó teljesítményt nyújtottak egy látványos mérkőzésen a Balatonfüred ellen.Bizonyosan jól ismeri játékosainkat Csertői Aurél, hiszen sokat dolgozott velük, ezért is lesz nehéz a találkozónk. A fővárosiaknál a tehetséges fiatalok mellett öt-hat rutinos futballista is szerepel a keretben, akik ráadásul komoly élvonalbeli rutinnal is rendelkeznek.Szeretnénk nyerni.